Ufak Tefek Cinayetler 38.Bölüm Kıyafetleri

Tekrardan Merhaba Sevgili Dizikiyafeti Takipçileri…Çoğumuzun heyecanla, merakla, özlemle Salı akşamlarını beklediği o dizi; aksiyonu, heyecanı, merakı, aşkı eksik olmayan Ufak Tefek Cinayetler 38.bölüm kıyafetleri ile sizlerleyiz efendim. O kadar şanslısınız ki dizi kıyafetlerinin ilk olarak yayınlandığı nevi şahsına münhasır olan bir sitedesiniz. Ayrıca  sizlere daha da iyi bir haberim var ki takip ettiğiniz Ufak Tefek Cinayetler gibi daha nice dizilerin kıyafet marka ve fiyat bilgilerini ilk olarak instagram adresimiz olan dizikiyafeti sayfamızda bulabilirsiniz. Sizleri oraya da bekleriz.

Açıkçası geçen hafta dizi benim için öyle aman aman diyebileceğim şekilde geçmedi. Merve Aksak karakterini canlandıran Aslıhan Gürbüz’ün fıtık ameliyatı olması nedeniyle dizide olmaması çok büyük bir eksiklik yarattı bence. Merve karakterinin benim için böyle boşluk olacağı hiç aklıma gelmezdi doğrusu. Ama çok iyi bir oyuncu doğrusu. Ameliyattan sonra dinlenmesi gerektiği için 2 hafta rapor almış Aslıhan Gürbüz. Çok üzücü bir durum ki dizi de uzun zaman kendisini göremeyeceğiz. Ama en önemlisi sağlık tabi. Kendisine çok geçmiş olsun. Umarız bir an önce sağlığına kavuşur başarılı oyuncumuz.

Ufak Tefek Cinayetler 38.bölüm’de Neler Olacak?

İyiler ve kötüler arasındaki savaş iyice kızıştı. Herkes tarafını seçsin! Betül kılıcını çekti, babalık tespiti davasıyla Oya’yı tek hamlede yere sermeye kararlı. Bu yetmezmiş gibi bir de Merve pimi çekiyor ve Oya’yla Kerim’in birlikte olduğu dedikodusu Sarmaşık’ta bomba gibi patlıyor. Tüm bunlar Oya-Serhan cephesinde işleri iyice karıştırıyor. Emre’yle Pelin’in gizli geçmişlerini öğrenen Burcu bakalım nasıl bir hamle yapacak? Başkomiser Kemal, Sarmaşık soruşturmasını derinleştiriyor ve Edip’in katilini bulmaya bir adım daha yaklaşıyor. Köşeye sıkışan katil, vicdan azabıyla kıvranıyor!

Ufak Tefek Cinayetler 38.bölüm 23 Ekim Kıyafetleri
Sevgili dizi kıyafeti takipçileri  Ufak tefek cinayetler kıyafetleri   ile ilgili her şeyi sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Sitemizin ilgili kategorilerinden dizi isimlerine tıklayarak yazımızın devamında kıyafet marka ve fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Dizi yayınlandıktan sonra bizler sıkı bir çalışmayla kıyafetleri bulmaya çalışıyoruz. Ama takdir edersiniz ki bazılarını hemen bulmak kolay olmuyor. Sizden tek isteğimiz sabırla beklemeniz. Dizinin bir sonraki bölümüne kadar kıyafet paylaşımımız devam ediyor. Bu yüzden siteyi bir sonraki bölüm yazımız çıkana kadar takipte kalmayı ihmal etmeyin.

Sizler için çabalıyoruz,araştırıyoruz. Yorum bölümünden istediğiniz kıyafeti sorabilirsiniz. Bazen bulamadığımız kıyafetler için de şimdiden sizlerden özür diliyoruz. Ama elimizden geleni fazlasıyla yaptığımızı hep hatırlayın. Sizleri çok seviyoruz. Şimdilik hoşça ve şık kalın…


Oya’nın giydiği takım Rue


Burcu’nun giydiği bluz selmacilek fiyatı 1150₺
Çanta miaou Fiyatı 1010₺
Küpe monrevebijoux Fiyatı 595₺


Pelin’in giydiği Takım Rue
Çanta beradesign


Arzu’nun giydiği elbise Adl Fiyatı 300₺


Oya’nın giydiği elbise Mango fiyat 120₺


Oya’nın giydiği ceket Mango fiyat 120₺


Oya’nın giydiği ceket Mango fiyatı 600₺
Dilerseniz Ufak Tefek Cinayetler 39.bölüm kıyafetleri ve ESKİ-YENİ tüm kıyafet markaları için Tıklayın.

4 Comments on “Ufak Tefek Cinayetler 38.Bölüm Kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir