Aşk Mantık İntikam 21.bölüm Kıyafetleri 

Merhabalar…Aşk Mantık İntikam 21.bölüm kıyafetleri ve markaları ile yeni başlayan dizi güzel bölümleri ile devam ediyor. Bizlerde bulduğumuz kıyafetlerin markalarını buradan eklemeye devam ediyoruz. Bu bölümde de kullanılan kıyafetleri merak ediyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Ozan ve Esra, Çağla’nın hamilelik haberiyle sarsılmıştır. Çağla ise çok mutludur. Ozan’la birlikte yaşayacağı düşüncesiyle eşyalarını toplamaya başlar ancak Ozan’ın hamlesiyle hevesi kursağında kalır. Bu hamilelikle ilgili Ozan’ın kafasında şüpheler vardır ve şüphelenen tek kişi Ozan değildir. Esra da Zeyno’dan aldığı bilgilerle Çağla’yı yakın markaja alır. Çağla onu adım adım takip eden Esra’dan gerçekleri saklayabilecek midir?

Dizide kullanılan kıyafet ve markaları yorum bölümünden bizlere sorup ulaştırabilirsiniz.  Dizinin yeni bölümü yayınlandıktan  sonra paylaşımlarımız başlayıp devam etmekte olacak. Yazımız sürekli güncellendiği için paylaşımlardan haberdar olamak istiyorsanız ara sıra yazımızı kontrol edebilirsiniz.


Aşk Mantık İntikam dizisinde Esra’nın giydiği Kaban; Berrın ~


Aşk Mantık İntikam adlı dizide Esra’nın giydiği Trençkot Beymen Clup marka. Fiyatı: 2.250tl.


Aşk Mantık İntikam dizisinde Esra’nın giydiği Kaban; Twist , Etek; Zara , Bot; İlvi, Çanta; Panthera , Ceket; Network ♡
Kaban Ceket Ve Çizme için TIKLAYIN


Aşk Mantık İntikam dizisinde Esra’nın giydiği Ceket; Stradivarius ürün için TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir