Aşk Mantık İntikam 23.bölüm Kıyafetleri 

Merhabalar…Aşk Mantık İntikam 23.bölüm kıyafetleri ve markaları ile yeni başlayan dizi güzel bölümleri ile devam ediyor. Bizlerde bulduğumuz kıyafetlerin markalarını buradan eklemeye devam ediyoruz. Bu bölümde de kullanılan kıyafetleri merak ediyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Ozan ve Esra, Mert’in kim olduğunu artık bilmektedir. Mert Ozan’la konuşmak için şirkete girer fakat beklenmedik bir müdahale ile Ozan’a ulaşamaz. Ozan ve Esra, Mert’in tüm kişisel bilgilerine erişmiştir. Adım adım Mert’in peşine düşerler. Çağla her anlamda köşeye sıkışmıştır ve Mert’in uzlaşmak gibi bir niyeti yoktur. Sonunda beklenen yüzleşme gerçekleşir. Ozan, Çağla ve Mert’i karşı karşıya getirir. Esra ise çok önemli bir karar alır. Esra’nın aldığı bu karardan sonra kimsenin hayatı eskisi gibi olmayacaktır.

Dizide kullanılan kıyafet ve markaları yorum bölümünden bizlere sorup ulaştırabilirsiniz.  Dizinin yeni bölümü yayınlandıktan  sonra paylaşımlarımız başlayıp devam etmekte olacak. Yazımız sürekli güncellendiği için paylaşımlardan haberdar olamak istiyorsanız ara sıra yazımızı kontrol edebilirsiniz.


Aşk Mantık İntikam dizisinde Esra’nın giydiği kazak: Oxxo etek: Pullandbear kaban: Beymen Club çantası: Panthera Commune .


Çağla’nın Aşk Mantık İntikam dizisinde giydiği trençkot: İpekyol ürün için TIKLAYIN ceket ve etek Adil Işık ayakkabıları Zara .


Aşk Mantık İntikam adlı dizide Esra’nın kombini Kaban ve Etek; Di Project, ürünler için TIKLAYIN  
Kazak ve Çizme; Zara, Çanta Panthera Commune .


Aşk Mantık İntikam dizisinde Esra’nın giydiği Ceket; Pull&Bear ürün için TIKLAYIN  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir