Aşk Mantık İntikam 38.bölüm Kıyafetleri

Merhabalar…Aşk Mantık İntikam 38.bölüm kıyafetleri ve markaları ile dizi güzel bölümleri ile devam ediyor. Bizlerde bulduğumuz kıyafetlerin markalarını buradan eklemeye devam ediyoruz. Bu bölümde de kullanılan kıyafetleri merak ediyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Esra, yaşadığı kaza sonrası hafızasını kaybetmiştir. Ozan’la evlendiğini, hatta ona evlenme teklifini kendisinin yaptığını hatırlamamaktadır. Başta Ozan olmak üzere tüm çevresi Esra’ya geçmişini hatırlatmaya çalışır. Bir anda tüm dünyası alt üst olan Esra ise hem bu yeni duruma uyum sağlamaya, hem de zihninde kaybolan geçmişini hatırlamaya çalışmaktadır.

Dizide kullanılan kıyafet ve markaları yorum bölümünden bizlere sorup ulaştırabilirsiniz.  Dizinin yeni bölümü yayınlandıktan  sonra paylaşımlarımız başlayıp devam etmekte olacak. Yazımız sürekli güncellendiği için paylaşımlardan haberdar olamak istiyorsanız ara sıra yazımızı kontrol edebilirsiniz.


Aşk Mantık İntikam dizisinde Esra’nın Kabanı Belma Tvico Çanta Bobabag Bot Bershka .
Kazak Dilvin Pantolon ve Ceket Stradivarius ürünler için TIKLAYIN


Aşk Mantık İntikam dizisinde Esra’nın Kabanı Network Kazağı Pullandbear Pantolonu Stradivarius Kazak ve Pantolon için TIKLAYIN


Aşk Mantık İntikam dizisinde Esra’nın Montu Stradivariuz ürün için TIKLAYIN


Aşk Mantık İntikam dizisinde Esra’nın Hırkası Mango.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir