Aşk Mantık İntikam 39.bölüm Kıyafetleri

Merhabalar…Aşk Mantık İntikam 39.bölüm kıyafetleri ve markaları ile dizi güzel bölümleri ile devam ediyor. Bizlerde bulduğumuz kıyafetlerin markalarını buradan eklemeye devam ediyoruz. Bu bölümde de kullanılan kıyafetleri merak ediyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Elif, veda etmekte güçlük çekince kimseye haber vermeden İstanbul’dan ayrılır. Esra, Elif’in neden gittiğini öğrenince, Eko ve Ozan’la birlikte maceralı bir yolculuğa çıkarlar. Bu yolculuğun sonunda Ozan, Esra’nın duygularını değiştiremeyeceğini anlar. Esra’dan uzaklaşmaya karar verir. Ancak bazen bir an, insanın hayatının yönünün tamamen değişmesine sebep olur. İşte öyle bir an, Esra ve Ozan arasındaki dengelerin değişmesine neden olacaktır.

Dizide kullanılan kıyafet ve markaları yorum bölümünden bizlere sorup ulaştırabilirsiniz.  Dizinin yeni bölümü yayınlandıktan  sonra paylaşımlarımız başlayıp devam etmekte olacak. Yazımız sürekli güncellendiği için paylaşımlardan haberdar olamak istiyorsanız ara sıra yazımızı kontrol edebilirsiniz.


Aşk Mantık İntikam dizisinde Esra’nın kombini;
Pantolon & T-shirt: Bershka Ceket: Network Ayakkabılar: Convers Ürünler için TIKLAYIN


Aşk Mantık İntikam dizisinde Esra’nın takımı Naia Ürün için TIKLAYIN
Kaban: Network Çizme:Stradivarius Çanta: Bonabag.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir