Aslı Enver Saç Rengi Ve Modeli

Benimde uzun yıllardır takip ettiğim ve beğendiğim oyunculardan biri olan Aslı Enver’in neredeyse her dönem değiştirdiği ve genel olarak tek çizgide kaldığı ve aynı tonlamalar üzerinden gittiği, bazen koyu renklisini bazen ise açık renklisini kullandığı ve genelde uzun kullandığı bir saç tarzı var. Çocukluğumun oyuncularından biri olan, her zaman saçlarında kullandığı renk tonu ve yine saçlarına uyguladığı Aslı Enver kesim modeli benimde olduğu gibi bir çok hayranı tarafından uzun yıllar boyunca ilgiyle takip edilip beğenildi. Peki ünlü oyuncu bu dönemlerde hangi renk ve kesim modelini tercih ediyor, genel olarak hangi modelleri saçına uygulamayı seviyor yakından bir incelemeye ne dersiniz?

Şu sıralar İstanbullu Gelin adlı dizide boy gösteren Aslı Enver saç rengi ve modeli olarak eskiye göre daha doğal ve katlı modelleri tercih etmeye başladı. Eskilerde saçlarını daha açık sarı renklerde aydınlatarak kullanan oyuncu şimdilerde doğallıktan yana.  Şu sıralarda ilgiyle takip edilen ve izlenilen İstanbullu Gelin adlı dizide Süreyya karakterini canlandıran Aslı Enver dizinin ilk bölümlerinde orta uzunlukta düz bir saç modelini tercih ediyordu. Fakat yeni sezon ile birlikte Aslı Enver yeni saç modeli ile karşımızdaydı. Düz olan saçlarına hafif katlar verip kahkül bıraktığı saçları yine büyük bir beğeni topladı.

Aslı Enver Saç Kesimi

Uzun yıllardır kahkül detaylı saç modellerini tercih eden oyuncu bu sene de bu tarzından vazgeçmeyip dizinin yeni sezonunda kahkül bırakmayı tercih etti.  Bence kendisine oldukça yakışan kahküllü saç modellerinden vazgeçmemesi isabet bir karar olmuş. Keza kendisini tanıdım tanıyalı her zaman kahküllü saç modelleri tercih edip bu tarzdan pek uzaklaşmaması ile kendi ile bütünleşen bir tarz yaratmıştır.  Kısaca Aslı Enver saç kesimi hafif katlar eşliğinde kahküllü orta boy bir saç kesimidir.


Peki güzel oyuncu Aslı Enver Saç rengi nedir? Ünlü oyuncu her dönem bir dizide boy göstermiş ve genellikle birbirine yakın olan saç renklerini kullanmıştır. Bir çok hayranının ve izleyenin oyuncunun saç renginin kendisine ait olduğunu ve doğal saç rengi sandıklarını biliyor muydunuz? Daha öncelerinde saçlarının arasına attırdığı platin sarısı renkleri ve küllü kumral saç renkleri oldukça beğenilen saç renkleri arasına girmiştir. Saç rengi olarak genelde kullandığı tonların bir ton açığını yada bir ton koyusunu kullanmaktadır. Kullandığı bu tonlar kendisiyle özdeşleşip onu daha natural bir görünüme kavuşturup doğal saçıymış gibi bir hava katmıştır. Şu an kullandığı saç rengi ise Küllü sarı rengidir.

Aslı Enver Saç Modelleri

Gelelim Aslı Enver günlük kullandığı saç modellerine. Oyuncu günlük olarak daha çok dağınık üstte toplanmış saç modelini tercih etmekle birlikte saçlarını tokasız salık olarak ta sık sık kullanmaktadır. Rahat bir yaşam tarzını benimseyen ve seven Aslı Enver saç modelleri, saç rengi ve saç kesimi modelleri hemen alttaki galerimizden inceleyebilir yakından bakıp kendinize uygun ise sizlerde bu saç tarzını ve rengini tercih edebilirsiniz…

Başka bir ünlü dizi oyuncusunun saç modelinde görüşmek dileğiyle, şimdilik kendinize iyi bakın. 🙂

 

One Yorum on “Aslı Enver Saç Rengi Ve Modeli”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir