Babil 4.bölüm Kıyafetleri

Merhabalar…Babil 4.bölüm kıyafetleri ve markalarında dizi kaldığı yerden devam ediyor. Beğenerek izlenen dizideki kıyafetlerin markalarını sizler için bulup eklemeye çalışacağız. Bundan dolayı merak ettiğiniz kıyafetleri bizlere yorum bölümünden yazmanız gerekir. Güncellenen yazımızı takip edip istediğiniz kıyafetleri sayfamızdan bulabilirsiniz.

İrfan, oğlunu kurtarmak için elinden geleni yapacak. Her şeyi göze alır fakat başında yeni bir dert daha var oda İlay. Eda, İrfan ’ı kaybetme korkusu ile büyük bir hata yapınca Egemen ona yardım ediyor.
Hakan ’a bildirdiği haddin bedelini ödemek zorunda kalan Ayşe, İrfan’la bir kere daha karşı karşıya gelecek. İrfan, İlay ’ı oldukları yerden uzaklaştırmaya çalışırken Kudret ’in beklenmedik bir şekilde olaya dahil olması işleri daha da karmaşık ve tehlikeli hale getiriyor.

Babil dizisinde beğenip merak ettiğiniz kıyafetleri ve markalarını yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz. Sizler için beğendiğiniz kıyafetlerin markalarını bulup ekleme yapacağız. Yazımız sürekli güncellendiği için ara sıra sitemize bakabilirsiniz. Dizinin yeni bölümü yayınlanırken paylaşımlarımız başlayıp devam etmekte olacak. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Dizi yayınlandıktan sonra buradayız. Şimdilik hoşça kalın. Kendinize iyi bakın.


Babil dizisinde İlay ‘ın giydiği tüm Kombin için TIKLAYIN 


Babil dizisinde Ozan Güven ‘in kullandığı Gözlük; için TIKLAYIN 


Babil dizisinde İlay ‘ın giydiği Kaban; Mango ,Elbise Melgon Design Fiyatı 3490TL Alternatifler için TIKLAYIN 


Babil dizisinde Ayşe ‘nin giydiği Kaban; Oxxo .


Babil dizisinde Eda ‘nın giydiği Kaban Network, Elbise Adil Işık. İrfan ‘ın giydiği Kombin Damat.


Babil dizisinde Ayşe ‘nin giydiği Elbise Jimmy-key.


Babil dizisinde İlay ‘ın giydiği Elbise Arzu Kaprol.


Babil dizisinde İrfan ‘ın giydiği Mont Koton.


Babil dizisinde İlay ‘ın giydiği Bluz Arzu Kaprol.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir