Bay Yanlış 10.bölüm Kıyafetleri

Merhabalar…Bay Yanlış 10.bölüm Kıyafetleri ve markalarında güzel bölümleri ile ekran karşısına çıkan dizide kullanılan kıyafet ve markalarını buradan eklemeye devam ediyoruz.
Ezgi, tüm bu yaşadığı hayal kırıklıklarından sonra Bursa’ya gider. Nevin ve Ünal Ezgi’nin bu halini sorgular. Ezgi, Özgür’le yaşadıklarını gizlese de Özgür’ün Bursa’ya gelmesiyle her şey açığa çıkar. Özgür’ün özür dilemesi hiçbir şeyi değiştirmez. Özgür’ün ona güvenmemesi onu çok üzmüştür. Özgür yalnız kaldıkça Ezgi’yi daha da özler ve ona ne kadar aşık olduğunu daha da anlar. Bu hali Ozan’ı harekete geçirir. Cansu ve Deniz de Ezgi’ye yanlış davrandıklarından dolayı üzgün ve pişmandırlar. Onlar da Ozan ile birlik olup Ezgi ve Özgür’ü bir araya getirmeye çalışır. Bakalım bu plan ikisinin barışmasına yetecek midir?

Bay Yanlış dizisinde kullanılan kıyafet ve markaları yorum bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız başlayıp devam etmekte olacak. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Yazımız sürekli güncellendiği için paylaşımlardan haberdar olamak istiyorsanız ara sıra yazımızı kontrol edebilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın.


Bay Yanlış dizisinde Ezgi’nin giydiği Tayt ve Tişört: Zara Tayt: 199.95tl
T-shirt: 169.95tl .


Ezgi’nin Bay Yanlış dizisinde giydiği Bluz: Zara (stoktadeğil), Şort: Mango TIKLAYIN 


Bay Yanlış dizisinde Ezgi’nin giydiği tek kol elbise Loveonfriday Ürün için TIKLAYIN 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir