Bay Yanlış 9.bölüm Kıyafetleri

Merhabalar…Bay Yanlış 9.bölüm Kıyafetleri ve markaları ile dizi güzel bölümleri ile ekran karşısına çıkıyor. Bizde dizide kullanılan kıyafet ve markalarını buradan eklemeye devam ediyoruz.
Bizleri sürekli güncel paylaşımlar yaptığımız İnstagram adresimizden takip ederek tüm kıyafet markalarına ilk olarak sizler ulaşabilirsiniz.

Bu haftada Ezgi ve Özgür tüm karşı çıkanlara rağmen birlikte olmaya başlar. Ezgi ve Özgür aşklarını yaşarken annelerinin kavga ettiklerinden bihaberdirler. Anneler birbirleri için bu denli kötü düşünürken ilişkilerini de açıklayamazlar. Nevin bir an önce Ezgi’nin hem evden hem de işten ayrılması için baskı yapmaya başlar.

Bay Yanlış dizisinde kullanılan kıyafet ve markaları yorum bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız başlayıp devam etmekte olacak. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Yazımız sürekli güncellendiği için paylaşımlardan haberdar olamak istiyorsanız ara sıra yazımızı kontrol edebilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın.


Bay Yanlış dizisinde Ezgi’nin giydiği Gömlek; Zara
Ürün Kodu: Beyaz – 2834/366 •


Bay Yanlış dizisinde Ezgi’nin doğum gününde giydiği Mayo: Suwen Lingerie, Etek: Network Ayakkabı: Ninewest,Ayakkabı için TIKLAYIN 


Bay Yanlış dizisinde Ezgi’nin giydiği Pijama Takımı: Penti, Ürün için TIKLAYIN 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir