Benim Tatlı Yalanım 13.bölüm Kıyafetleri

Benim Tatlı Yalanım 13.bölüm kıyafetlerinde yeni bir bölüm ile birlikteyiz.  Dizinin tüm sorulan kıyafetleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.Benim tatlı yalanım dizisinin tüm bölüm kıyafetlerine her hafta düzenli olarak ekleyeceğiz. Beğendiğiniz kıyafetlerin markalarını sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Aylin seneler sonra ortaya çıkıyor. Nejat ve Suna arasında ki duygusal bağ açığa çıkmak üzeredir… Nejat, Suna’nın Tolga’nın evlenme teklifini reddettiğini duymuş ve sebebinin kendisi olduğunu anlamıştır.
Artık Nejat aşktan kaçmak istemiyordur ve Suna’ya olan hislerini anlatıyor. Bu sırada hiç hesapta olmayan bir olay gerçekleşir. Aylin, seneler sonra Nejat’a boşanma davası açar ve Nejat, onunla yüzleşmek zorunda kalır.

Benim tatlı yalanım dizisinde beğendiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz. Sizler tarafından istenen kıyafetler öne alınarak dizinin yeni bölümüne kadar araştırmalarımız devam edecek ve yazımızın içerisinde dahil edilecektir. Bu nedenle bizlere yorum bölümünden isteklerinizi ulaştırmanız büyük önem taşıyor. 14.bölümde görüşmek üzere şimdilik kendinize iyi bakın hoşça kalın.


Benim Tatlı Yalanım dizisinde Suna’nın giydiği elbise Adil lşık fiyatı 200tl


Benim Tatlı Yalanım dizisinde Suna’nın giydiği elbise Koton fiyatı 100tl


Benim Tatlı Yalanım dizisinde Suna’nın giydiği etek Mango, çanta Lcw, bluz Adl.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir