Benim Tatlı Yalanım 14.bölüm Kıyafetleri

Selamlar, Benim Tatlı Yalanım 14.bölüm kıyafetleri ile yaz sezonu dizisinin kıyafet markalarını sizlere düzenli olarak sunmaya devam ediyoruz. Her geçen gün dizinin kıyafetleri oldukça merak edilip soruluyor. Bizlerde sizlerin bu isteklerine kayıtsız kalmıyor ve sitemizden her bölüm kıyafet markalarını sizlere sunmaya devam ediyoruz.  Dizi henüz yayınlanırken kıyafet markalarını ilk olarak İnstagram sayfamızdan sizlere ulaştırdığımızı ve bizleri instagram sayfamızdan da takip edebileceğinizi hatırlatıp hemen bu bölümün en çok istek alan kıyafetlerine geçmek istiyoruz. 

Aylin’in dönüşü geçmişte yarım kalan hesapları ortaya çıkaracak. Suna’nın babasının yanında Kayra’nın Suna’ya “Anne!” demesi ortamı baya germiştir. Suna, Kayra babasının söyleyeceklerini duymasın diye Kayra’yı oradan hızlıca götürür. Babasına her şeyi anlatacağına dair yemin eder, en çok istediği şey babasının onu dinlemesidir.
Suna, babasının ona yalan söylediği için kızacağını tahmin ediyordur ve büyük bir sıkıntı ile karşı karşıya kalacağına dair kendisini hazırlamıştır. Ancak Şevket, Suna’nın kalbini baya kırar. Suna bu durumda evi terk eder. Annesinin üzüldüğünü gören Kayra olayların boşanmayla ilgili olduğunu düşünür ve anne babasının ayrılmasını engellemek için bir plan yapmaya karar verir. Bu plan Kayra’yı hiç ummadığı bir anda, gerçek annesi Aylin’le yan yana getirecektir.

Benim Tatlı Yalanım 14.bölüm kıyafetleri yayınlandıktan sonra tüm merak edilen kıyafetleri ve markalarını diziden hemen sonra yazımızda bulabilirsiniz. Yeni bölüm yayınlandıktan sonra görüşmek üzere, şimdilik hoşça kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir