Benim Tatlı Yalanım 16.bölüm Kıyafetleri

Herkese Selamlar, Benim Tatlı Yalanım 16.bölüm kıyafetleri bir hafta daha birlikteyiz. Dizinin her hafta düzenli olarak kıyafetleri ve markalarını  sunmaya devam ediyoruz. Dizide giyilen ve bütün bölümde giyilen tüm kıyafetler ile alakalı sorularınızı bizlere yorum bölümünden ulaştırmayı unutmayın. Ayrıca dizi yayınlanmaktayken kıyafet markalarını sunduğumuz İnstagram adresimizi de takip etmeyi unutmayın.  Dizinin yeni bölümüne kadar marka bilgileri eklenmeye devam edecektir. Bu nedenle yazımızı ara sıra kontrol etmenizde ve istediğiniz kıyafetleri bildirmenizde fayda olacaktır.

Nejat, Suna’ya, hayatını düzene koyarken yanında olmasını istemiş ve onu sevdiğini söylemiş. Suna, ani aldığı aşk ilanı karşısında şaşırır. Suna da Nejat’a aşkını söylemek ister fakat  Kayra’yı düşünür. Öncelikle Kayra’nın gerçeği öğrenmesini ister ve Nejat ve Suna’yı ona yalan söyledikleri için affetmesi gerektiğini düşünür.
Bu arada Kayra, Nejat’ın Sunaya aşık olabilir mi konuşmasını duymuş ve aklı karışmıştır. Kayra, uzun zamandır görmek istemediği bazı gerçekleri bir araya getirirken, Suna’nın kim olduğunu bilmek istemediği kararına varır. Bu sırada sürpriz bir isim Kayra’yı görmek istemediği gerçeklerle yüzleştirecektir.

Sevgili Dizikiyafeti takipçileri! Dizide  merak ettiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden sorabilirsiniz. Bizde sizler için beğendiğiniz kıyafetleri bulup yayınlamaya devam edeceğiz. Yazılarımız sürekli güncellendiği için aradığınız ürünler için sitemize bakabilirsiniz. Bir sonraki hafta dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Dizi yayınlandıktan sonra burdayız. Şimdilik hoşça ve şık kalın.


Benim Tatlı Yalanım dizisinde Suna’nın giydiği Ceket için TIKLAYIN


Benim Tatlı Yalanım dizisinde Hande’nin giydiği mont İpekyol.

5 Comments on “Benim Tatlı Yalanım 16.bölüm Kıyafetleri”

  1. Merhabalar ….benim tatlı yalanım dizisinde 26. Bölümde kayranın giydiği mont ( kol kısmında the new cool …. yazan mont )hangi marka acaba …..

  2. 16. Bölümde Nejat’ın giydiği son sahnede üzerinde olan hardal rengi gömlek hangi marka acaba bulabilirseniz çok sevinirim

  3. 16. Bölümde Nejat’ın giydiği son sahnede üzerinde olan hardal rengi gömlek hangi marka acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir