Benim Tatlı Yalanım 19.bölüm Kıyafetleri

Herkese Merhabalar… Benim Tatlı Yalanım 19.bölüm de dizi her zaman ki gibi tüm hızıyla devam ediyor. Dizide beğenilen ve merak edilen kıyafetleri ve markaları ile bir bölüm daha birlikte olacağız. Dizinin yeni bölümünde giyilen kıyafet ve markalarını sizler için araştırıp eklemeye devam ediyor olacağız. Sürekli ekleme yapıp yazımızın güncellendiği için bizleri takip etmenizde aradığınız kıyafetleri bulmanız açısından önem arz ediyor. Bu haftada dizinin konusu çok güzel heyecan dolu ve oldukça merak ediliyor. Dizinin yoğun izleyici kitlesi ile aynı zamanda merak edilen kıyafet ve markaları oldukça soruluyor. Dizi ile alakalı giyilen tüm kıyafetleri bizlere yorum bölümünden yazarsanız sizlerin isteği üzerine eklemelerimiz olacak. Ayrıca dizi yayınlandıktan sonra kıyafet markalarını sunduğumuz İnstagram adresimizi de takip edebilirsiniz.  Dizinin yeni bölümüne kadar giyilen kıyafetlerin marka bilgileri eklenmeye devam edecektir. Dilerseniz sayfamızdan bulabilirsiniz.

Nejat Suna ‘ ya evlilik teklifi eder. Suna, Nejat ‘ın evlilik teklifini kabul eder. İkisi de çok mutludur. Evlenmek isteyip ama aldıkları kararı tüm sevdiklerine duyurmak isterler; Şevket’e ilişkilerini nasıl açıklayacaklarını bilmezler ? Şevket’i kabul etme ve yumuşatma işi Pervin’e düşer. Nejat’ la beraber Suna’yı istemeye gelir. Nejat ve Suna sıkıntılı günlerin geride kaldığını düşünürken, Aylin’in Fransa’ya dönmediğini öğrenirler.
Aylin, Kayra’nın onun annesi olduğunu bilmesini ister ve bunun için beklemeye hiç niyeti yoktur. Aynı şekilde Suna ‘da Kayra ‘ ya gerçek annesini öğrenmesini ister. Artık Kayra ‘ ya daha fazla yalan söylemek istemezler. Bakalım bunu kararı açıklamaları üzere Kayra ‘ nın tepkisi ne olacak ? Dizinin heyecan dolu bölümünü kaçırmamanızı tavsiye ederim.  Herkese iyi seyirler dilerim.

Dizide giyilen kıyafet ve markalarını yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz. Sizler için araştırıp eklemeye devam edeceğiz ve yazımız sürekli güncelleneceği için takipte kalabilirsiniz . Dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte olacak. Paylaşımlarımız güncellenerek devam ediyor olacak. Arzu ederseniz yazımıza bakıp bulabilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın. Kendinize iyi bakın…


Benim Tatlı Yalanım dizisinde Suna’nın giydiği Elbise; Moneta Vera •


Benim Tatlı Yalanım dizisinde Suna’nın giydiği Kazak; Zara etek için TIKLAYIN


Benim Tatlı Yalanım dizisinde Suna’nın giydiği kazak için TIKLAYIN


Benim Tatlı Yalanım dizisinde Aylin’in giydiği pantolon ve gömlek Adil Işık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir