Benim Tatlı Yalanım 20.bölüm Kıyafetleri

Herkese Merhabalar… Benim Tatlı Yalanım 20.bölüm de dizi tüm hızıyla devam ediyor. Dizide beğenilen ve merak edilen kıyafetleri ve markaları ile bir bölüm daha birlikte olacağız. Dizinin yeni bölümünde giyilen kıyafet ve markalarını sizler için araştırıp eklemeye devam ediyor olacağız. Sürekli ekleme yapıp yazımızın güncellendiği için bizleri takip etmenizde aradığınız kıyafetleri bulmanız açısından önem arz ediyor. Bu haftada dizinin konusu çok güzel heyecan dolu ve oldukça merak ediliyor. Dizinin yoğun izleyici kitlesi ile aynı zamanda merak edilen kıyafet ve markaları oldukça soruluyor. Dizi ile alakalı giyilen tüm kıyafetleri bizlere yorum bölümünden yazarsanız sizlerin isteği üzerine eklemelerimiz olacak. Ayrıca dizi yayınlandıktan sonra kıyafet markalarını sunduğumuz İnstagram adresimizi de takip edebilirsiniz.  Dizinin yeni bölümüne kadar giyilen kıyafetlerin marka bilgileri eklenmeye devam edecektir. Dilerseniz sayfamızdan bulabilirsiniz.

Aylin, Kayra’nın velayetini alabilmek için harekete geçecektir. Nejat ‘ın avukatı durumu mahkemeye taşımanın olumsuz sonuçları olabileceğini söyleyerek, bir orta yol bulmalarını önerir. Aylin’i velayet davası açmaktan vazgeçirmek için Kayra ile görüşmesini sağlayacak ve görüşmelerine olanak sağlıyacaktır.
Kayra, Aylin’in annesi olduğu gerçeğiyle yüzleşmek zorunda kalır ve babasını üzmemek için bu durumu kendi kendine çözmeye çalışır. Aylin, Kayra’nın sakladığı sırrı öğrenince, hepsinin hayatını değiştirecek bir karar verir. Bakalım karar herkesi nasıl etkileyecek?

Dizide giyilen kıyafet ve markalarını yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz. Sizler için araştırıp eklemeye devam edeceğiz ve yazımız sürekli güncelleneceği için takipte kalabilirsiniz . Dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte olacak. Paylaşımlarımız güncellenerek devam ediyor olacak. Arzu ederseniz yazımıza bakıp bulabilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın. Kendinize iyi bakın…


Benim Tatlı Yalanım dizisinde Aylin’nin giydiği Hırka ve Elbise için TIKLAYIN 


Benim Tatlı Yalanım dizisinde Suna’nın giydiği Kazak için TIKLAYIN 


Benim Tatlı Yalanım dizisinde Aylin’nin giydiği Ceket Desa.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir