Benim Tatlı Yalanım 22.bölüm Kıyafetleri

Herkese Merhabalar… Benim Tatlı Yalanım 22.bölüm kıyafetlerinde dizi tüm hızıyla devam ediyor. Dizide beğenilen ve merak edilen kıyafetleri ve markaları ile bir bölüm daha birlikte olacağız ve sizler için araştırıp eklemeye  devam ediyor olacağız. Sürekli ekleme yapıp yazımızın güncellendiği için bizleri takip etmenizde aradığınız kıyafetleri bulmanız açısından önem arz ediyor. Dizi ile alakalı giyilen tüm kıyafetleri bizlere yorum bölümünden yazarsanız sizlerin isteği üzerine eklemelerimiz olacak. Ayrıca dizi yayınlandıktan sonra kıyafet markalarını sunduğumuz İnstagram adresimizi de takip edebilirsiniz.  Dizinin yeni bölümüne kadar giyilen kıyafetlerin marka bilgileri eklenmeye devam edecektir. Dilerseniz sayfamızdan bulabilirsiniz.

Suna, Aylin ‘in evden gitmesini ister Nejat ‘ın Kayra ‘ya olan özlemi çoktur. Girdiği iddia karşısında Saniye’nin odasını alan Rafet, yeni odasına taşınırken bazı gerçeklerle yüz yüze kalır.
Annesinin hayatta olduğunu anlar. Pervin ve Şevket çocuklarına gerçekleri anlatmaya karar verirler. Annelerinin yaşadığını öğrenen Suna ve Saniye’nin dünyaları alt üst olacaktır. Öğrendiği bu gerçek Suna ‘yı, Nejat ‘la beraber sürpriz bir kararla sonuçlar.

Benim Tatlı Yalanım dizisinde giyilen kıyafet ve markalarını yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz. Sizler için araştırıp eklemeye devam edeceğiz ve yazımız sürekli güncelleneceği için takipte kalabilirsiniz . Dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte olacak. Paylaşımlarımız güncellenerek devam ediyor olacak. Arzu ederseniz yazımıza bakıp bulabilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın. Kendinize iyi bakın…


Benim Tatlı Yalanım Suna’nın giydiği Elbise için TIKLAYIN 


Benim Tatlı Yalanım dizisinde Aylin’nin giydiği Kazak; Stradivarius, Etek; Koton. Alternatifler için TIKLAYIN 


Benim Tatlı Yalanım dizisinde Aylin’nin giydiği Kazak; Adil lşık, Panço, ayakkabı ve pantolon, Mango. Alternatifler için TIKLAYIN  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir