Benim Tatlı Yalanım 23.bölüm Kıyafetleri

Herkese Merhabalar… Benim Tatlı Yalanım 23.bölüm kıyafetlerinde yeni bir bölüm daha birlikteyiz. Dizide beğenilen ve merak edilen kıyafetleri ve markaları sizler için araştırıp ekleme yapmaya devam edeceğiz. Sürekli ekleme yapıp yazımızın güncellendiği için bizleri takip etmenizde aradığınız kıyafetleri bulmanız açısından önem arz ediyor. Dizi ile alakalı giyilen tüm kıyafetleri bizlere yorum bölümünden yazarsanız sizlerin isteği üzerine eklemelerimiz olacak. Ayrıca dizi yayınlandıktan sonra kıyafet markalarını sunduğumuz İnstagram adresimizi de takip edebilirsiniz. 

Nejat için kötü bir gün olacak… Çünkü Suna ortada yok. Herkes düğün için hazırlık yaparken Nejat Suna ’yı aramaktadır. Bulduğunda Suna notta bıraktığı kelimeyi bu defa Nejat ’ın yüzüne tekrarlar.
Bunun üzerine Aylin sözünü tutar, Kayra Suna ’nın evden ayrıldığı gün Aylin’le eve döner. Suna da sevdikleri için onlardan ayrı kalmayı göze alacaktır.

Dizisinde giyilen kıyafet ve markalarını yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz. Sizler için araştırıp eklemeye devam edeceğiz ve yazımız sürekli güncelleneceği için takipte kalabilirsiniz . Dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte olacak. Paylaşımlarımız güncellenerek devam ediyor olacak. Arzu ederseniz yazımıza bakıp bulabilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın. Kendinize iyi bakın…


Benim Tatlı Yalanım Nejat’ın giydiği Kazak için TIKLAYIN


Benim Tatlı Yalanım Aylin’in giydiği Sweatshirt ve Pantolon için TIKLAYIN 


Benim Tatlı Yalanım Suna’nın giydiği Mont Mango. Alternatifler için TIKLAYIN  


Benim Tatlı Yalanım Aylin’in giydiği Etek için TIKLAYIN 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir