Benim Tatlı Yalanım 24.bölüm Kıyafetleri

Herkese Merhabalar… Benim Tatlı Yalanım 24.bölüm kıyafetlerinde yeni bir bölüm daha birlikteyiz. Dizide beğenilen ve merak edilen kıyafetleri ve markaları sizler için araştırıp ekleme yapmaya devam edeceğiz. Sürekli ekleme yapıp yazımızın güncellendiği için bizleri takip etmenizde aradığınız kıyafetleri bulmanız açısından önem arz ediyor. Dizi ile alakalı giyilen tüm kıyafetleri bizlere yorum bölümünden yazarsanız sizlerin isteği üzerine eklemelerimiz olacak. Ayrıca dizi yayınlandıktan sonra kıyafet markalarını sunduğumuz İnstagram adresimizi de takip edebilirsiniz. 

Suna ve Nejat iki hafta ayrılığı sürer. İkisi de yeni hayatlarına alışmaya çalışır. Birbirlerini unutamazlar. Suna sabahları Kayra’nın okuluna gitmesini ve Nejat’ı uzaktan da olsa gözlemektedir.
Kayra ’nın Aylin ’le her geçen gün gelişen ilişkisine şahit olur. Nejat’ta Suna’yı merak edip tıpkı Suna gibi, uzaktan izler.

Dizisinde giyilen kıyafet ve markalarını yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz. Sizler için araştırıp eklemeye devam edeceğiz ve yazımız sürekli güncelleneceği için takipte kalabilirsiniz . Dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte olacak. Paylaşımlarımız güncellenerek devam ediyor olacak. Arzu ederseniz yazımıza bakıp bulabilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın. Kendinize iyi bakın…


Benim Tatlı Yalanım Nejat’ın giydiği Kazak için TIKLAYIN

One Yorum on “Benim Tatlı Yalanım 24.bölüm Kıyafetleri”

  1. Benim tatlı yalanım 24.bölüm de handenin giydiği önü seritli ikili takim etek mi elbise mi anlayamadim çok güzeldi nerde bulabilirm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir