Benim Tatlı Yalanım 25.bölüm Kıyafetleri

Merhabalar… Benim Tatlı Yalanım 25.bölüm kıyafetlerinde birlikteliğimiz devam ediyor. Dizide beğendiğiniz ve merak ettiğiniz kıyafetleri ve markaları sizler için araştırıp ekleme yapmaya çalışacağız. Sürekli ekleme yapıp yazımızın güncellendiği için bizleri takip etmenizde aradığınız kıyafetleri bulmanız açısından önem arz ediyor. Dizi ile alakalı giyilen tüm kıyafetleri bizlere yorum bölümünden yazarsanız sizlerin isteği üzerine eklemelerimiz olacak. Ayrıca dizi yayınlandıktan sonra kıyafet markalarını sunduğumuz İnstagram adresimizi de takip edebilirsiniz. 

Nejat ile Suna herkesten gizli bir aşk yaşarlar. Dağ evinden dönüşte ufak bir kaza geçirirler. Suna ’nın bir süre evde dinlenmesi gerekmektedir.
Fakat bu durum da oynadıkları oyun gereği, Aylin’le yakınlaşan Nejat ’ı kıskanmasına ve ortalığı karıştırmasına engel olmaz. Nejat, Suna ’nın kıskançlık krizleriyle eğlenirken, ona aslında çok büyük bir sürpriz hazırlamaktadır. Bakalım asıl sürpriz olacak mı?

Dizide giyilen kıyafet ve markalarını yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz. Sizler için araştırıp eklemeye devam edeceğiz ve yazımız sürekli güncelleneceği için takipte kalabilirsiniz . Dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte olacak. Paylaşımlarımız güncellenerek devam ediyor olacak. Arzu ederseniz yazımıza bakıp bulabilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın.


Benim Tatlı Yalanım dizisinde Nejat ’ın giydiği Ceket için TIKLAYIN 


Benim Tatlı Yalanım dizisinde  Suna ’nın giydiği Elbise; Zara, Fiyatı 200TL •


Benim Tatlı Yalanım dizisinde  Seda ’nın giydiği Kazak için TIKLAYIN 


Benim Tatlı Yalanım dizisinde  Seda ’nın giydiği Kazak için TIKLAYIN 


Benim Tatlı Yalanım dizisinde  Seda ’nın giydiği Mont Koton ürün tükenmiş. Alternatifler için TIKLAYIN 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir