Benim Tatlı Yalanım 27.bölüm Kıyafetleri

Merhabalar… Benim Tatlı Yalanım 27.bölüm kıyafetlerinde birlikteliğimiz devam ediyor. Dizide beğendiğiniz ve merak ettiğiniz kıyafetleri ve markaları sizler için araştırıp ekleme yapmaya çalışacağız. Sürekli ekleme yapıp yazımızın güncellendiği için bizleri takip etmenizde aradığınız kıyafetleri bulmanız açısından önem arz ediyor. Dizi ile alakalı giyilen tüm kıyafetleri bizlere yorum bölümünden yazarsanız sizlerin isteği üzerine eklemelerimiz olacak. Ayrıca dizi yayınlandıktan sonra kıyafet markalarını sunduğumuz İnstagram adresimizi de takip edebilirsiniz. 

Suna ve Nejat evlenip çok mutlu olurlar. Suna evde yapmak istediği değişiklikler yüzünden Nejat ’la aralarında soğukluk başlar. Nejat, Suna’yı suçlamamış olsada araları açılmaya başlar. Bu arada Serkan, her yıl düzenlediği yıl sonu partisini yapabilmek için Nejat ’ı çağırır. Nejat, Serkan ’ın teklifini kabul eder.
Erkek erkeğe dağ evine giderler. Suna da paralelinde kızları bir araya toplamıştır ve dağ evinde ‘ajanı’ olduğu için içi çok rahattır. Fakat dağ evine gelen beklenmeyen misafirler, olayların seyrini değiştirecektir.

Dizide giyilen kıyafet ve markalarını yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz. Sizler için araştırıp eklemeye devam edeceğiz ve yazımız sürekli güncelleneceği için takipte kalabilirsiniz . Dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte olacak. Paylaşımlarımız güncellenerek devam ediyor olacak. Arzu ederseniz yazımıza bakıp bulabilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın. Kendinize iyi bakın…


Benim Tatlı Yalanım dizisinde Nejat ’ın giydiği Kazak için TIKLAYIN 

2 Comments on “Benim Tatlı Yalanım 27.bölüm Kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir