Çarpışma 10.Bölüm Kıyafetleri

Herkese merhaba Çarpışma 10.bölüm kıyafetleri ve markalarını sunmak üzere yine sizlerleyiz. Geçtiğimiz hafta başlayan yeni diziler ve sezonda olan tüm dizilerin kıyafet markaları için sitemizi sürekli takip edebilir sevdiğiniz dizi ve kıyafet markalarına sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.  Tabi ki bu akşamın konuğu her hafta perşembe günlerinin sevilen dizisi Çarpışma dizisinin kıyafetleri ile devam ediyoruz. Özellikle dizide Zeynep karakteri aşırı beğeni toplayan Elçin Sangu kıyafet markalarını yakından inceleyip yazımızın devamına eklemiş olacağız. Tabi sizler bu akşam çarpışma dizisinde giyilen kıyafet sponsorlarına ulaşmak için bizlere yorum bölümünden isteklerinizi ulaştırmayı unutmuyorsunuz. Gelelim bu akşamın kısa özetine ve bir kaç sahnede bulunan kıyafetleri sizlere ulaştırmaya. Devamı için bizleri her an güncel paylaşımlar yaptığımız İnstagram adresimizden takip ederek tüm kıyafet markalarına ilk olarak sizler ulaşabilirsiniz.

Kadir’in Haydar’a emniyette ikinci bir muhbirin olduğunu söylediği   tanıtımda; Adem, Veli’den öfkeyle hesap sorarken, Adalı’yla buluştuğu anlardaki soğukkanlılığı dikkat çekiyor. Kadir’in otomobilinin kar maskeli adamlarca kurşun yağmuruna tutulduğu anlarda heyecan ve gerilim yükselirken, hız kazanan Cemre – Kerem arkadaşlığına Meral’in gölge düşürmeye çalıştığı görülüyor. Veli’yle buluşan Zeynep’in, neden böylesine tehlikeli bir adım attığı sorusu akıllara gelirken, aralarındaki mesaj ve soru işaretleriyle dolu konuşmaları merak uyandırıyor.

Çarpışma 10.Bölüm 14 Şubat Kıyafetleri
Sevgili Dizikiyafeti takipçileri! Dizide  merak ettiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden sorabilirsiniz. Bir sonraki hafta dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Dizi yayınlandıktan sonra burdayız. Şimdilik hoşça ve şık kalın.


Cemre’nin çarpışma dizisinde giydiği ceket Selma çilek fiyatı 3800tl aynı rengi stokta kalmamış.


Çarpışma dizisinde Zeynep’in giydiği kaban Sorbe fiyatı 1400 tl


Çarpışma Dizisi 10. Bölümde Cemre’nin gözlükleri ve #istanbullugelinİpek’in son bölümde taktığı gözlük Tomford 
Cemre Model: FT0649.01E  İpek Model: FT0648.01B


Cemre’nin çarpışma dizisinde giydiği elbise Beymen ‘de Acedamia markasından, fiyatı 1000tl


Cemre’nin çarpışma dizisinde giydiği ceket çok sorulduğu için uygun fiyatlı bir alternatif buldum ama online de tükenmiş, magazaları deneyin. Ceket Bershka fiyatı 120tl


Çarpışma dizisinde Kerem’in giydiği Ceket için Tıklayın 


Çarpışma dizisinde Zeynep’in giydiği gömlek Beymen ‘de Academia fiyatı 900tl kemer Mavi 70tl
Dilerseniz Çarpışma 11.Bölüm kıyafetleri ve ESKİ-YENİ tüm kıyafet markaları için Tıklayın.

7 Comments on “Çarpışma 10.Bölüm Kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir