Çarpışma 11.Bölüm Kıyafetleri

Herkese merhabalar, Çarpışma 11.bölüm kıyafetleri ile bu haftada markaları ilk olarak sitemiz aracılığıyla sizlere sunmaya devam ediyoruz. Dizinin bu akşam ki bölümünde giyilen tüm kıyafetleri yazımızın devamında bulabilir, sevdiğiniz kıyafetlerin markalarını ilk olarak sitemiz aracılığıyla ögrenebilirsiniz. Çarpışma dizisinde en çok istek aldığımız Elçin Sangu ‘nun canlandırdığı Zeynep kıyafetleri büyük beğeni toplamakta bu nedenle Zeynep ‘in giydiği tüm kıyafet markalarını burada sizlere açıklamaya devam ediyoruz. İstediğiniz tüm kıyafetleri bizlere yorum bölümünden ulaştırabilirsiniz.

Kadir’in, Aylin’in yakın zamanda Veli’yle görüştüklerini ağzından kaçırmasıyla Zeynep’in kendisine yalan söylediğini anladığı tanıtımda, Kadir ve Zeynep’i büyük bir krizin beklediği görülüyor. Tüm hızıyla devam eden Kerem-Cemre aşkının, Meral’in tehdidi altında olduğunun anlaşıldığı tanıtımda, Adalı ve Veli bir kez daha karşı karşıya geliyor ve bu kez yumruklar konuşuyor. Adalı ve Veli, Zeynep ve Kadir arasında şimdi neler yaşanacak soruları ise merak uyandırıyor.

Çarpışma 11.Bölüm 21 Şubat Kıyafetleri
Sevgili Dizikiyafeti takipçileri! Dizide  merak ettiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden sorabilirsiniz. Bir sonraki hafta dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Dizi yayınlandıktan sonra burdayız. Şimdilik hoşça ve şık kalın.


Çarpışma dizisinde Zeynep’in giydiği  elbise Zara fiyatı 150tl


Çarpışma dizisinde Belma’nın giydiği ceket Di PROJECT fiyatı 1750tl


Çarpışma dizisinde Meral’in bluzu Fineapple


Çarpışma dizisinde Belma’nın giydiği takım Aslıhan Akan.


Çarpışma dizisinde Zeynep’in giydiği triko ve kaban Adil Işık.
Dilerseniz Çarpışma 12.Bölüm kıyafetleri ve ESKİ-YENİ tüm kıyafet markaları için Tıklayın.

18 Comments on “Çarpışma 11.Bölüm Kıyafetleri”

  1. Cemrenin giydigi siyah ve kirmizi kabanlarin markalarini ve bel cantasinin markasini soyleyebilirseniz cok sevinirim…

  2. Rojda Demirer in kalp krizi anında giydiği kareli
    kirmizi küçük detaylar olan pantolonı nedir acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir