Çarpışma 12.Bölüm Kıyafetleri

Herkese merhabalar, Çarpışma12.bölüm kıyafetleri ile bir perşembe gününde daha beraberiz. Dizinin ilk bölümlerinde çok fazla kombin detayları dikkat çekmese bile her giyilen kıyafet çok basit modellerden dahi oluşsa da çok soru almaya devam ediyor. Bu nedenle bizlerde isteklerinizi öncelikli tutup her hafta kıyafet markalarını istikrarlı olarak yayınlamaya devam ediyoruz. Her hafta izleyici kitlesini artıran dizilerden Çarpışma dizisinde bu akşam yayınlanacak olan kıyafetlerin markalarına bir sonraki bölüme kadar güncellenip kıyafet markalarının eklenmeye devam ettiği yazımızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Adalı’nın, Veli’yi yakaladığının ve çok öfkeli olduğunun görüldüğü tanıtımda Kadir; Veli’nin annesi Asiye hakkında anlattıklarıyla çılgına dönerken, gerçek adının Yusuf olduğunu öğrenince büyük bir şok yaşıyor. Veli’ye, Cansız’ın yerini soran ancak cevap alamayan Adalı’nın “Biz şu anda senin hikayenin sonundayız!”,  Haydar’ın da “Adalı, Veli’ye bir şey yapma!’ sözleri ise akıllara, “Adalı, Veli’yi öldürecek mi?” sorusunu getiriyor.

Çarpışma 12.Bölüm28 Şubat Kıyafetleri
Sevgili Dizikiyafeti takipçileri! Dizide  merak ettiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden sorabilirsiniz. Bir sonraki hafta dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Dizi yayınlandıktan sonra burdayız. Şimdilik hoşça ve şık kalın.


Çarpışma dizisinde Kadir’in giydiği Ceket için Tıklayın 


Çarpışma dizisinde Zeynep’in giydiği  ceket Mybestfriends 1950tl


Çarpışma dizisinde Cemre’nın giydiği ceket Selma Çilek fiyatı 6250tl


Çarpışma dizisinde Cemre’nın giydiği ceket Adil Işık stokta mevcut değil.


Çarpışma dizisinde Cemre’nın giydiği kazak Mango etek Adil Işık çanta Lcw
Dilerseniz Çarpışma 12.Bölüm kıyafetleri ve ESKİ-YENİ tüm kıyafet markaları için Tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir