Çarpışma 13.Bölüm Kıyafetleri

Selam, Çarpışma 13.bölüm kıyafetleri ve markalarını sizlere sunmak için yine buralardayız. Dizinin yeni bölümünde giyilen tüm kıyafetlerin marka bilgilerini sizlere buradan sunmaya çalışacağız. Sizlerde dizi de merak ettiğiniz modelleri bizlere yorum bölümünden ulaştırmayı sakın unutmayın. Araştırmalarımız en çok sorulan kıyafetler öne alınarak yapılmaya devam etmektedir. Gelelim bu akşamın kısa özetine ve bir kaç sahnede bulunan kıyafetleri sizlere ulaştırmaya. Devamı için bizleri her an güncel paylaşımlar yaptığımız İnstagram adresimizden takip ederek tüm kıyafet markalarına ilk olarak sizler ulaşabilirsiniz.

Diziye, Kadir’in babası ve can düşmanı ‘Cansız’ karakteriyle bu haftadan itibaren dahil olacak usta oyuncu Ali Sürmeli’nin ilk kez görüldüğü tanıtımda; Kadir’le Asiye arasında yaşanacak büyük yüzleşmeden çarpıcı anlar da yer alıyor. Asiye’nin Zeynep’le Cansız hakkında konuştuğu, Veli’nin Asiye’yi Cansız’la tehdit ettiği, Kerem’in kavga ettiğinin görüldüğü heyecan dolu tanıtımda, Kadir’in Cansız’a olan nefretini ve öfkesini dile getirdiği anlar ise yeni bölümde gerilimin tırmanacağının ipucunu veriyor.

Çarpışma 13.Bölüm 7 Mart Kıyafetleri
Sevgili Dizikiyafeti takipçileri! Dizide  merak ettiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden sorabilirsiniz. Bir sonraki hafta dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Dizi yayınlandıktan sonra burdayız. Şimdilik hoşça ve şık kalın.


Çarpışma dizisinde Kadir’in giydiği kaban için Tıklayın 


Çarpışma dizisinde Kadir’in giydiği Ceket için Tıklayın 


Zeynep’in çarpışma dizisinde giydiği ceket Meltem Özbek fiyatı 3500tl


Zeynep’in çarpışma dizisinde giydiği kaban Mybestfriends 2850tl Gömlek Adl kemer Mavi.


Zeynep’in çarpışma dizisinde giydiği ceket Mybestfriends küpeler Bendis gömlek Adl.
Dilerseniz Çarpışma 12.Bölüm kıyafetleri ve ESKİ-YENİ tüm kıyafet markaları için Tıklayın.

2 Comments on “Çarpışma 13.Bölüm Kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir