Çarpışma 14.Bölüm Kıyafetleri

Herkese merhabalar, Çarpışma 14.bölüm kıyafetleri ile bir perşembe gününde daha beraberiz. Dizinin ilk bölümlerinde çok fazla kombin detayları dikkat çekmese bile her giyilen kıyafet çok basit modellerden dahi oluşsa da çok soru almaya devam ediyor. Bu nedenle bizlerde isteklerinizi öncelikli tutup her hafta kıyafet markalarını istikrarlı olarak yayınlamaya devam ediyoruz. Her hafta izleyici kitlesini artıran dizilerden Çarpışma dizisinde bu akşam yayınlanacak olan kıyafetlerin markalarına bir sonraki bölüme kadar güncellenip kıyafet markalarının eklenmeye devam ettiği yazımızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Aksiyon, aşk ve duygu yüklü anlarla örülü çarpıcı tanıtımda; Kadir ile Zeynep aşkının rüya gibi devam ettiği görülürken, Kerem ve Cemre arasındaki buzların da erimeye başladığı anlaşılıyor. Kadir ile Asiye’nin karşı karşıya geldiği anlarda, Kadir’in ‘Benim babam nerde?’ sorusuna, Asiye’nin vereceği cevap merak uyandırıyor. Veli’nin ‘Kadir Adalı ölmeye geldi!’ sözlerinin ardından, Kadir’in kalabalık bir grupla ölesiye kavgaya girişmesi, Kadir’in büyük bir pusunun ortasına düştüğüne işaret ederken, akıllara “Kadir’e ne olacak?” sorusu geliyor.

Çarpışma 14.Bölüm 21 Mart Kıyafetleri
Sevgili Dizikiyafeti takipçileri! Dizide  merak ettiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden sorabilirsiniz. Bir sonraki hafta dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Dizi yayınlandıktan sonra burdayız. Şimdilik hoşça ve şık kalın.


Zeynep’in çarpışma dizisinde giydiği parka İpekyol fiyatı 760tl Kemer Sorbe 300tl.


Belma’nın çarpışma dizisinde giydiği tulum Spazzola design.
Dilerseniz Çarpışma 15.Bölüm kıyafetleri ve ESKİ-YENİ tüm kıyafet markaları için Tıklayın.

10 Comments on “Çarpışma 14.Bölüm Kıyafetleri”

  1. Cemre’nin 21 Mart ‘ta giydiği siyah bluz,beyaz gömlekli kıyafet kombinin markaları hakkında bilgi verebilir misiniz?

  2. Cemre’nin ofiste giymiş olduğu dantel detaylı beyaz gömlek (siyah) elbisenin markası hakkında bilgi alabilir miyim? Teşekkürler.

  3. Merhaba
    Ben de cemrenin 14. Bölümde giydiği içinde beyaz gömlekli kıyafeti hakkında bilgi alabilir miyim…?

  4. cemrenın bu hafta gıydıgı sıyah buluz beyaz gömleklı kıyafetı hakkında bılgı almak ıstıyorum teşekkurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir