Çarpışma 16.Bölüm Kıyafetleri

Selamlar Çarpışma 16.bölüm kıyafetleri ile kaldığımız yerden kıyafet markalarını sizlere sunmaya devam ediyoruz. Bu aralar o kadar yoğun istekler geliyor ve kıyafetler soruluyor ki sizlerin isteklerine yetişmekte gerçekten güçlük çekiyorum. Özellikle Instagram sayfamızda yorum bölümünde sorulan kıyafetleri araştırmak bir hayli vakit alıyor. Özellikle saatlarce arayıp o kıyafeti bulamamak büyük bir vaktimi alıp hüsrana ugratsa da sizlerin isteklerini tek tek araştırıp sunmak beni çok mutlu ediyor. Peki bu akşam neler olacak kısaca bir özet geçip dizi sonrasında kıyafetlerin markasını sizlere sunmaya devam edelim.

Kadir’in Zeynep’e kur yaptığı, bakışların aşk dolu olduğu sahnede, ikilinin flörtöz konuşmaları izleyenleri gülümsetiyor. Kadir’in “Hiçbir avukat senin savunmanı yapamaz. Sen beni sevmeye hükümlüsün!” sözleri Zeynep’in duygularını okşarken, Akif’in ansızın gelmesi iki aşığı utandırıyor. Zeynep tebessümle ortamdan ayrılırken, Kadir konuşmasını hemen değiştirip, oyuna devam ediyor.

 

Çarpışma 16.Bölüm 4 Nisan Kıyafetleri
Sevgili Dizikiyafeti takipçileri! Dizide  merak ettiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden sorabilirsiniz. Bir sonraki hafta dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Dizi yayınlandıktan sonra burdayız. Şimdilik hoşça ve şık kalın.
Dilerseniz Çarpışma 15.Bölüm kıyafetleri ve ESKİ-YENİ tüm kıyafet markaları için Tıklayın.

7 Comments on “Çarpışma 16.Bölüm Kıyafetleri”

  1. Kadir Adalı nın 15. Bölüm sonu ve 16. Bölüm başlarında giydiği yeşil tenkli ceketin marka ve modelini öğrenebilir miyiz , tşk

  2. merhaba 16. bölümde Kadir’in taktığı kravatın markası nedir acaba? Yeşil spor bir ceket/mont ve gömlek ile kullanıyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir