Çarpışma 3.Bölüm Kıyafetleri

Yayın hayatına yeni başlayan fragmanlarıyla herkesi merakla bekleten ve gerçekten de hakkını veren Çarpışma 3.bölüm kıyafetleri ile sizlerle beraberiz. Bizlerde en az sizler kadar heyecanlıyız. Yeni dizi yeni kıyafetler demek sonuçta… Sizlerden gelen yoğun talep üzerine ve dizimizin çok fazla istek alması sebebiyle bundan sonra Çarpışma kıyafetlerini sitemizde bulabileceksiniz.  Unutmadan takip ettiğiniz dizilerin beğendiğiniz kıyafetlerinin ilk olarak yayınladığı bir sitedesiniz. İzlediğiniz daha nice dizinin kıyafetlerine instagram adresimiz olan  dizikiyafeti sayfamızda bulabilirsiniz.

Sitemizi yeni ziyaret eden arkadaşlarımız için kısa bir özet geçeyim : Sitemizin ilgili kategorilerinden dizi isimlerine tıklayarak yazının devamında kıyafet marka ve fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünlerin markalarını öğrendikten sonra kolaylıkla kıyafetleri bulabilirsiniz.  Çarpışma 2.bölüm kıyafetleri dizi yayınlandıktan sonra sizlerle paylaşılmaya başlanacaktır. Ayrıca bundan sonra ki bütün bölümlerinde giyilen Çarpışma Kıyafetleri ile alakalı her şeyi sitemizde bulabileceksiniz.


Çarpışma dizisinde Cemre’nin giydiği ceket Network Online

Çarpışma 2.Bölüm 6 Aralık Perşembe Kıyafetleri
Sevgili Dizikiyafeti takipçileri! Dizide  merak ettiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden sorabilirsiniz. Bir sonraki hafta dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Dizi yayınlandıktan sonra burdayız. Şimdilik hoşça ve şık kalın.


Çarpışma dizisinde Zeynep’in giydiği Kazak Beymen mont ve bere Forever New’den.


Çarpışma dizisinde Belma’nın giydiği Kaban Forever New fiyatı 990tl


Çarpışma dizisinde Cemre’nin giydiği bluz Pinko hırka Beymen


Çarpışma dizisinde Meral’in triko üstü BSL jean Mavi’den.


Çarpışma dizisinde Belma’nın giydiği Kaban Quess


Çarpışma dizisinde Cemrenin giydiği ceket RueOnline fiyatı 890tl


Çarpışma dizisinde Aslının kıyafeti Mavi’den.
Dilerseniz Çarpışma 3.Bölüm kıyafetleri ve ESKİ-YENİ tüm kıyafet markaları için Tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir