Çarpışma 4.Bölüm Kıyafetleri

Herkese merhabalar, Çarpışma 4.bölüm kıyafetleri ile bir perşembe gününde daha beraberiz. Dizinin ilk bölümlerinde çok fazla kombin detayları dikkat çekmese bile her giyilen kıyafet çok basit modellerden dahi oluşsa da çok soru almaya devam ediyor. Bu nedenle bizlerde isteklerinizi öncelikli tutup her hafta kıyafet markalarını istikrarlı olarak yayınlamaya devam ediyoruz. Her hafta izleyici kitlesini artıran dizilerden Çarpışma dizisinde bu akşam yayınlanacak olan kıyafetlerin markalarına bir sonraki bölüme kadar güncellenip kıyafet markalarının eklenmeye devam ettiği yazımızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.


Çarpışma dizisinde Kadir’in giydiği ceket ve pantolon Derimod gömlek Zara

Bu akşam yayınlanacak olan bölüme değinecek olursak Veli’nin, Kadir’e annesi üzerinden saldırması Kadir’i çılgına çevirir. Kadir, Veli’yi yakalamaya ne kadar yakın ise, Veli de bir o kadar soğukkanlıdır. Cemre, Kerem’in anlattıkları karşısında öfkelenir, tepkisi çok sert olur. Ama Kerem’in de Cemre’nin yüreğine işleyecek bir çift sözü vardır. Aklı da duyguları da karmakarışık olan Cemre, Kerem’le ilgili sorularının cevabını Zeynep ve Kadir’de arar. Kerem ise aynı anlarda cezaevinde ‘ayakta kalma’ savaşı vermektedir.

Belma, Yakup’un şantajı karşısında darmadağın olur. Olanları Demir’e anlatır. Tehlike çanlarının artık iyiden iyiye kendileri için çaldığını anlayan Demir, Cemre’nin dikkatini başka yönlere çekmeye çalışır. Cemre ise, Kerem’in karşısına bir kez daha çıkacaktır. Kadir, aklından geçenleri Veli’nin de okuduğunu iyi bilir ve Zeynep’i dikkatli olması için uyarır.

Çarpışma 4.Bölüm 13 Aralık Kıyafetleri
Sevgili Dizikiyafeti takipçileri! Dizide  merak ettiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden sorabilirsiniz. Bir sonraki hafta dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Dizi yayınlandıktan sonra burdayız. Şimdilik hoşça ve şık kalın.


Zeynep’in çarpışma dizisinde giydiği kaban Meltem Özbek fiyatı 3000tl jean Beymen kazak Mavi botlar J’abotter Çanta Divarese


Zeynep Jean ve tişört Mavi ayakkabılar Ninewest hırka Limon Company


Cemre’nin çarpışma dizisinde giydiği kaban jean ve triko Rue Online ayakkabılar Nine West


Çarpışma dizisinde Kadir’in giydiği trençkot Beymen gömlek Network pantolon Gap kemer Mavi
Haydar’ın giydiği takım ve palto Hatemoğlu
Ünlü erkek oyuncuların kıyafetlerini sitemizde bulamıyorsanız dahi İnstagram adresimizden her bölüm kıyafetlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Özellikle erkek oyuncuları takip ediyor ve kıyafetlerini merak ediyorsanız  tüm kıyafet markalar için İnstagram adresi @unluerkekkiyafetleri sayfasını takip edebilirsiniz.


Meral’in çarpışma dizisinde giydiği bikini ve pareo Zeki Triko’dan.


Çarpışma dizisinde Kadir’in giydiği kazak H&M mont Avva’dan.


Cemre’nin çarpışma dizisinde giydiği kombin PIECE OF WHITE


Çarpışma dizisinde Veli’nin giydiği mont ve kazak Zara’dan pantolon Altınyıldız Classics


Çarpışma dizisinde Meltem’in giydiği pantolon Loft kazak LC Waikiki Botlar HAMMER JACK


Cemre’nin çarpışma dizisinde giydiği kazak ve mont Adil Işık pantolon Mavi’den. Kıyafetler dizinin yeni bölümüne kadar eklenmeye devam edecektir.


Çarpışma dizisinde Belma’nın giydiği mayo Zeki Triko’dan.


Çarpışma dizisinde Zeynep’in giydiği triko Batik jean Zara küpe ise Koton’dan.
Dilerseniz Çarpışma 5.Bölüm kıyafetleri ve ESKİ-YENİ tüm kıyafet markaları için Tıklayın.

5 Comments on “Çarpışma 4.Bölüm Kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir