Çarpışma 5.Bölüm Kıyafetleri

Herkese merhabalar, Çarpışma 5.bölüm kıyafetleri ile bir perşembe gününde daha beraberiz. Her hafta izleyici kitlesini artıran dizilerden Çarpışma dizisinde bu akşam yayınlanacak olan kıyafetlerin markalarına bir sonraki bölüme kadar güncellenip kıyafet markalarının eklenmeye devam ettiği yazımızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Dizi ile alakalı eski yeni tüm kıyafetlere yine sitemizin ilgili kategorisinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Çarpışma 4. Bölümünde; Veli’nin, Adalı’ya annesi üzerinden saldırması Adalı’yı çılgına çevirir. Adalı, Veli’yi yakalamaya ne kadar yakın ise, Veli de bir o kadar soğukkanlıdır. Cemre, Kerem’in anlattıkları karşısında öfkelenir, tepkisi çok sert olur. Ama Kerem’in de Cemre’nin yüreğine işleyecek bir çift sözü vardır. Aklı da duyguları da karmakarışık olan Cemre, Kerem’le ilgili sorularının cevabını Zeynep ve Adalı’da arar. Kerem ise aynı anlarda cezaevinde ‘ayakta kalma’ savaşı vermektedir.

Belma, Yakup’un şantajı karşısında darmadağın olur. Olanları Demir’e anlatır. Tehlike çanlarının artık iyiden iyiye kendileri için çaldığını anlayan Demir, Cemre’nin dikkatini başka yönlere çekmeye çalışır. Cemre ise, Kerem’in karşısına bir kez daha çıkacaktır. Adalı, aklından geçenleri Veli’nin de okuduğunu iyi bilir ve Zeynep’i dikkatli olması için uyarır.

Çarpışma 5.Bölüm Kıyafetleri
Sevgili Dizikiyafeti takipçileri! Dizide  merak ettiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden sorabilirsiniz. Bir sonraki hafta dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Dizi yayınlandıktan sonra burdayız. Şimdilik hoşça ve şık kalın.


Cemre’nin çarpışma dizisinde giydiği kaban Rue Online fiyatı 750tl


Zeynep’in çarpışma dizisinde giydiği kaban Meltem Özbek fiyatı 3000tl jean Beymen kazak Mavi botlar J’abotter Çanta Divarese
Dilerseniz Çarpışma 5.Bölüm kıyafetleri ve ESKİ-YENİ tüm kıyafet markaları için Tıklayın.

9 Comments on “Çarpışma 5.Bölüm Kıyafetleri”

  1. Merhaba Cemre’nin eski bölümde giydiği siyah ceket fermuarlı ve altın sarısı zincir işli göğüs bölgesi. Nereden acaba?

  2. Merhaba cemre gür 5. Bölüm siyah ceket . Zincir detaylı . Hiç bir yerde bulamadım . Markasını öğrenebilirmiyim ?
    Teşekkür ederim

  3. Zeynepin 5.bölümde giydiği siyah giri, bilekleri kırmızı hırkanın nerden olduğunu öğrenebilir miyim?

  4. Merhaba çarpışma 5 bölümde zeynebin evde giydiği gri siyah kırmızı omuzları zımba detaylı hırka İn markasını öğrenebilir miyim şimdiden teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir