Çarpışma 7.Bölüm Kıyafetleri

Perşembe günlerinin fenomeni olmaya aday olan Çarpışma 7.bölüm kıyafetlerini sizlere sunmak üzere 3 haftalık dizi arasından sonra yine sizlerleyiz. Çarpışmanın bu hafta ki bölümünde giyilen tüm kıyafetleri kolaylıkla sitemizde bulabilirsiniz. Kıyafetleri bulmak oldukça zaman isteyen bir durum olduğu için yeni bölüme kadar tüm giyilen kıyafetleri güncellemeye devam edeceğiz.  Çarpışma dizisinin tüm bölüm kıyafetlerinin markalarına sitemizden kolaylıkla ulaşabilir bizleri her an güncel paylaşımlar yaptığımız İnstagram adresimizden takip ederek tüm kıyafet markalarına ilk olarak sizler ulaşabilirsiniz.

Kadir, Aylin’i kurtarmayı başarır. Veli’den de annesinin yaşadığını öğrenir. Üstelik Veli, Kadir’in annesinin yerini de bilmektedir.

Veli’nin zorlaması ile kocası Galip’in ölümünde pay sahibi olan Zeynep şoka girer. Kadir, Zeynep’i şefkatle sarıp sarmalar. Kadir, Zeynep, Cemre ve Kerem hayatlarının akışını değiştiren o büyük kazadan sonra, ilk kez aynı masada bir araya gelirler. Bu birliktelik, onların artık bir aile olmalarının da ilk adımı olacaktır. Diğer yanda ise, Veli ile Selim’in safına Demir de katılır. Adalı, Veli’nin bir zaafını yakalar, Aylin’i kurtarmak için bir plan yapar ve Veli’nin yerini tespit eder. Aralarında ölümcül bir çatışma çıkar ama Kadir, Aylin’i kurtarmayı başarır.

Veli’den de annesinin yaşadığını öğrenir. Üstelik Veli, Kadir’in annesinin yerini de bilmektedir. Adalı öğrendikleri karşısında şoke olur. Yakup, Belma ve Demir’e şantajını sürdürür. Ama Belma, Yakup’a bambaşka bir teklifte bulunur. Kadir ile Kerem, Yakup ve arkadaşlarıyla kendi usullerince, yumruk yumruğa hesaplaşır. Adalı ile Veli arasındaki savaşta artık ok yaydan çıkmış, devreye daha başka isimler de girmiştir. Ve Adalı, düşmanlarının, bundan sonra üzerlerine daha acımasızca geleceklerinin, onları hayatlarıyla sınayacaklarının çok farkındadır.

Çarpışma 7.Bölüm Kıyafetleri
Sevgili Dizikiyafeti takipçileri! Dizide  merak ettiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden sorabilirsiniz. Bir sonraki hafta dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Dizi yayınlandıktan sonra burdayız. Şimdilik hoşça ve şık kalın.


Çarpışma dizisinde Zeynep’in giydiği sweatshirt Eda Erdoğan fiyatı ise 190tl


Çarpışma dizisinde Zeynep’in giydiği ceket İpekyol fiyatı 800tl


Çarpışma dizisinde Kerem’in giydiğİ MONT Avva fiyatı 450tl ünlü erkek kıyafet markaları için @unluerkekkiyafetleri sayfasını takip edebilirsiniz.


Çarpışma dizisinde Zeynep’in giydiği düğmeli kazak Adil Işık fiyatı 80tl


Çarpışma dizisinde Kadir’in giydiği deri mont  Derimod (özel tasarlanmış) ünlü erkek kıyafet markaları için @unluerkekkiyafetleri sayfasını takip edebilirsiniz.


Cemre’nin çarpışma dizisinde giydiği yelek House Of Ogan


Çarpışma dizisinde Zeynep’in giydiği mont Que aynı montu yasak elma dizisinde Sevda Erginci’de giymiş.


Çarpışma dizisinde Belma’nın giydiği takım Ayşe Burcu Kaya imzalı.


Çarpışma dizisinde Zeynep’in giydiği kaban Paltoi fiyatı 950 tl (indirimde)


Çarpışma dizisinde Kadir’in ve keremin giydiği pantolon CALVIN KLEIN kazak Tween. ünlü erkek kıyafet markaları için @unluerkekkiyafetleri sayfasını takip edebilirsiniz.


Çarpışma dizisinde Zeynep’in giydiği kazak Adil Işık fiyatı 100tl


Çarpışma dizisinde Zeynep’in giydiği mont Adil Işık fiyatı 400tl


Çarpışma dizisinde Aylin’in giydiği üst ve alt H&M


Cemre’nin çarpışma dizisinde giydiği kazak Mango fiyatı 130tl


Cemre’nin çarpışma dizisinde giydiği kaban Paltoi fiyatı 1950tl
Dilerseniz Çarpışma 8.Bölüm kıyafetleri ve ESKİ-YENİ tüm kıyafet markaları için Tıklayın.

4 Comments on “Çarpışma 7.Bölüm Kıyafetleri”

  1. kadirle keremin dövüş sahnesinde kadir’in giydiği siyah mont veli’yi hastanede ziyarette de o mont var üstünde, markası nedir.. saygılar

  2. Abi kaç gündür onu arıyorum bulursan bana haber ver Murat Boz unkini vermis site ama bence o değil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir