Çarpışma 8.Bölüm Kıyafetleri

Selam, güzel bir istanbul gününde herkese güzel günler dilerim. Çarpışma 8.bölüm kıyafet markalarını sunduğumuz yazımıza bu haftada beğenilen ve en çok istek alan markalarla devam ediyoruz. Çarpışmanın bu hafta ki bölümünde giyilen tüm kıyafetleri kolaylıkla sitemizde bulabilirsiniz. Kıyafetleri bulmak oldukça zaman isteyen bir durum olduğu için yeni bölüme kadar tüm giyilen kıyafetleri güncellemeye devam edeceğiz.  Çarpışma dizisinin tüm bölüm kıyafetlerinin markalarına sitemizden kolaylıkla ulaşabilir bizleri her an güncel paylaşımlar yaptığımız İnstagram adresimizden takip ederek tüm kıyafet markalarına ilk olarak sizler ulaşabilirsiniz.

Kadir’le Zeynep arasındaki mesafeler yavaş yavaş kısalmaya başlarken, Cemre ile Kerem arasındaki çekimin gücü de her geçen gün artmaktadır.

Veli’nin hastaneden kaçırılması, Kadir’in annesini bulma umutlarını törpülemiştir. Kadir annesiyle ilgili, içini sadece Zeynep’e döker. Zeynep, Kadir’i tekrar ayağa kaldırmak için onu cesaretlendirir. Kadir’le Zeynep arasındaki mesafeler yavaş yavaş kısalmaya başlarken, Cemre ile Kerem arasındaki çekimin gücü de her geçen gün artmaktadır. Aile olmanın verdiği mutluluk ise, hepsinin yüzüne tebessüm olarak yansımıştır.


Canını yakanların, canını yakmaya kararlı olan Veli ise ilk hamlesini yapar. Adalı’ya telefonla ulaşır ve annesi ile ilgili sarf ettiği sözlerle Kadir’i en hassas olduğu yerden vurur. Kadir, Veli’nin artık eskisinden çok daha tehlikeli olacağının farkındadır ve herkesi uyarır.

Veli, Demir’le de işbirliği yapar ve adamlarına Yakup ile Meral’i kaçırmaları talimatını verir. Cemre’nin sabırsızlıkla beklediği gün gelmiştir. Demir ve Belma’yla yüz yüze, söz söze hesaplaşır. Adalı’da, bir yandan Veli’nin diğer yandan da emniyetteki köstebeğin peşindedir. İyiden iyiye bilenen Veli’nin hedefinde artık sadece Kadir ve Zeynep değil, Cemre ve Kerem de vardır. Veli, kurduğu plan ile, Adalı’ya, Zeynep’e, Cemre’ye ve Kerem’e hayatları, aileleri ve sevdikleri üzerinden şimdiye kadar hiç görülmediği kadar ağır ve acımasız şekilde saldıracaktır.

Çarpışma 8.Bölüm 31 Ocak Kıyafetleri
Sevgili Dizikiyafeti takipçileri! Dizide  merak ettiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden sorabilirsiniz. Bir sonraki hafta dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Dizi yayınlandıktan sonra burdayız. Şimdilik hoşça ve şık kalın.


Çarpışma dizisinde Zeynep’in giydiği mont Burberry triko Mavi 


Belma’nın çarpışma dizisinde giydiği kürk Tosato Furs fiyatı 4950tl botlar Flo


Çarpışma dizisinde Kadir’in giydiği kaban Beymen Club jean Calvin Klein ünlü erkek kıyafet markaları için @unluerkekkiyafetleri sayfasını takip edebilirsiniz


Cemre’nin çarpışma dizisinde giydiği mont Zara fiyatı 80tl fakat tükendi pantolon Meltem Özbek.


Belma’nın çarpışma dizisinde kullandığı kolye ve küpe Zuzu by Ebru’dan.


Çarpışma dizisinde Kerem’in giydiği kazak H&M’den. ünlü erkek kıyafet markaları için @unluerkekkiyafetleri sayfasını takip edebilirsiniz.


Çarpışma dizisinde Zeynep’in giydiği ceket Zara triko Forever New Türkiye botlar Derimod jean Mavi.


Çarpışma dizisinde Kadir’in giydiği mont Beymen  jean Calvin Klein ünlü erkek kıyafet markaları için @unluerkekkiyafetleri sayfasını takip edebilirsiniz.


Cemre’nin çarpışma dizisinde giydiği sweatshirt Adil Işık fiyatı 80tl


Çarpışma dizisinde Kerem’in giydiği ceket Derimod tişört ve jean Mavi’den. ünlü erkek kıyafet markaları için @unluerkekkiyafetleri sayfasını takip edebilirsiniz.


Çarpışma dizisinde Zeynep’in giydiği hırka Zara’dan.


Cemre’nin çarpışma dizisinde giydiği peluş kaban Tara Coşkuntuncel fiyatı 690tl
Dilerseniz Çarpışma 9.Bölüm kıyafetleri ve ESKİ-YENİ tüm kıyafet markaları için Tıklayın.

9 Comments on “Çarpışma 8.Bölüm Kıyafetleri”

  1. Merhaba, çarpışma dizi 8.bölüm de kıvaç tatlığun restoran da komiser kız ile konuşurken giydiği krem bir ayakkabı var bunun markasını öğrenebilir miyim ?

  2. Merhaba, cemrenin gecen hafta giydiği beyaz peluş kürk ve bu hafta giydiği yıldızlı kürkü paylaşırmısınız lütfen 🙏🏻🙏🏻🤗

  3. Meral karakterinin bölümde giydiği kırmızı montu paylaşırsanız çok sevinirim, teşekkürler : )

  4. Son bölümde elçin sangunun kemik rengi asimetrik kazağın markasını öğrenebilirmiyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir