Çarpışma 9.Bölüm Kıyafetleri

Çarpışma 9.bölüm kıyafetleri ve markalarını sunduğumuz yazımıza bu haftada beğenilen ve en çok istek alan markalarla devam ediyoruz. Çarpışmanın bu hafta ki bölümünde giyilen tüm kıyafetleri kolaylıkla sitemizde bulabilirsiniz. Kıyafetleri bulmak oldukça zaman isteyen bir durum olduğu için yeni bölüme kadar tüm giyilen kıyafetleri güncellemeye devam edeceğiz.  Çarpışma dizisinin tüm bölüm kıyafetlerinin markalarına sitemizden kolaylıkla ulaşabilir bizleri her an güncel paylaşımlar yaptığımız İnstagram adresimizden takip ederek tüm kıyafet markalarına ilk olarak sizler ulaşabilirsiniz.

Veli’nin, annesi Serpil’i öldürdüğünü zanneden Kerem’in büyük bir şok yaşadığının görüldüğü tanıtımda, Galip’in parasının hazineye sevk edileceğini öğrenen Veli’nin pusu kurup, polislerle çatışmaya girdikleri anlarda heyecan yükseliyor. Veli’nin Zeynep’i arayıp, “Aylin’i de alıp yanıma gelin, bildiğim her şeyi size teker teker anlatayım. Kadir için değer, değil mi?” sözlerine ve sorusuna, Zeynep’in “Kadir için her şeye değer” cevabı dikkat çekerken, Veli, Zeynep’e yeni bir oyun mu oynuyor ? sorusu akıllara geliyor.

Çarpışma 9.Bölüm 7 Şubat Kıyafetleri
Sevgili Dizikiyafeti takipçileri! Dizide  merak ettiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden sorabilirsiniz. Bir sonraki hafta dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Dizi yayınlandıktan sonra burdayız. Şimdilik hoşça ve şık kalın.


Çarpışma dizisinde Zeynep’in giydiği kaban Mybestfriends çanta Miaou’dan.


Çarpışma dizisinde Kadir’in giydiği Ceket için Tıklayın 


Cemre’nin çarpışma dizisinde giydiği kaban Nisse fiyatı 1.185tl


Çarpışma dizisinde Zeynep’in giydiği kazak NetWork fiyatı 209tl


Çarpışma dizisinde Zeynep’in giydiği gömlek Koton hırka Rue Online jean İpekyol.


Çarpışma dizisinde Zeynep’in kullandığı takılar ğı 1. Görselde Küpe Tubaatman Fiyatı 235tl 2. Görselde Küpe Byselinecer Fiyatı190tl 2. Görsel Kolye Boberrinozkan Fiyatı 500tl
Dilerseniz Çarpışma 10.Bölüm kıyafetleri ve ESKİ-YENİ tüm kıyafet markaları için Tıklayın.

6 Comments on “Çarpışma 9.Bölüm Kıyafetleri”

  1. Çarpışma dizisinin 10.bölümümde Kıvanç Tatlıtuğun giydiği kahverengi ceketin markasını öğrenebilir miyim ?

  2. Merhaba. Cemre’nin 9.bölümde Kerem’le depoda konuşurken giydiği bej rengi kabanın markasını öğrenebilir miyim?

  3. Merhaba, çarpışma dizi 8.bölüm de kıvaç tatlığun restoran da komiser kız ile konuşurken giydiği krem bir ayakkabı var bunun markasını öğrenebilir miyim ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir