Çi 10.bölüm Kıyafetleri (Final)

Geldik Final yapan fakat takipçilerini bu haberle bir hayli üzmüş olan dizilerden biri olan Çi kıyafetleri 10.bölüm final markalarını sizlere sunmaya. Yayınlandığı ilk zamanlardan bu yana dizi kıyafetlerinin oldukça talep gördüğünü söyleyebilirim. Fakat dizinin dengesiz yayınlanma zamanı, dizi de ve anlaşma da yaşanan sorunlar nedeniyle final yapacağı haberlerinin çıkmasının hemen ardından dizi kıyafet araştırmalarının bir hayli düştüğünü söyleyebilirim. Bu demek oluyor ki tüm bu durumlardan etkilenen dizi severlerinin diziyi artık eskisi gibi izlemedikleri ve bazılarının bu durumlardan ötürü diziyi protesto ettiğini de söylemek mümkün.


Çi final bölümünde Durunun takmış olduğu saç aksesuarı ise Design by LIZA KILADZÉ

Fi Çi 1. sezon ve 2. sezonun başlarında gerçek anlamda yüksek talepler almaktaydı. Fakat diziyi bizler için öyle kötü bir hale getirdiler ki bir çok kişinin izlememesine ve takip etmemesine yol açtı. Ay yapım tarafından üstlenen yapımcılık doğrultusunda dizi yapımcının istediği zamanda bazen 1 hafta bazen 2 hafta bazen ise 3 hafta arayla yayınlanmaya başlamış ve sosyal medyada büyük tepkiler almıştı.

Dizinin yayınlanma zamanları ve keyfi olarak istedikleri yönde fragmanlar, bölümler ve hikayeler ile bu dizinin intihar sebebi doğmasına neden olan yapımcı şirketi diye düşünüyorum. Son 5 bölümdür sallantı da olan ve izlenme oranları yüksek derecelerde düşen dizinin gidişatında yapılan Fi Çi Pi kitap üçlemesinin dışına çıkılması sonucu Azra Kohen’in isteği ve anlaşması üzerine de dizinin final yapacağı açıklanmıştı. Ne yazık ki bugün sizlere dizinin son bölümünde kullanılan kıyafetleri son kez yayınlıyor ve açıklıyor olacağız. Dizinin bitmesin de parmağı olan herkesi buradan kutluyor ve selamlıyoruz.

Fİ Çİ 9. bölümde, yangının ortasında baygın kalan Can ve Duru kurtuldu. Yangında Duru’nun bacağı yaralanırken, Can ise ufak yaralarla kurtuldu. Çocukluğundan beri sevilmediğini ve sevginin ne olduğunu bilmeyen Can, Duru’ya duygusal bir konuşma yaptı. Duru ise ayağından dolayı yalnız kalmak istemediğini dile getirdi. Bu durum ise Can’ın hoşuna gitti. Daha sonrasında ayağının daha iyi olduğunu fark eden Duru, kaçma planı kurdu.


Fi Çi final bölümünde Durunun giydiği bu kıyafetlerin hepsi özel olarak dikildi.

Kaza yapan Özge ise hastanede yattığı sırada televizyondan Sadık’ın öldüğü haberini aldı ve hastaneyi terk ederek Can’ın yanına gitti. Duru’yu yalnız bırakıp, Özge’nin yanına inen Can, Özge tarafından küçük bir saldırıya uğradı. Bu sırada odada yalnız kalan Duru, kaçma planını hızlandırdı ve Can’ın arabasının anahtarlarını alarak otelden uzaklaştı. Otel görevlileri ise Can’a bu durumu haber verdi. Can ise Duru’nun peşine koyuldu. Duru, ilk soluğu annesinin yanında aldı fakat beklemediği bir olay yaşadı. Ve annesinin yanından da ayrılmak zorunda kaldı.

Özge ise eve geldiği sırada kapının çalmasıyla telaşlandı. Dikkatlice kapıyı açarak şaşkınlığa uğradı. Kapıda saksıda duran bir çiçek vardı ve bu saksının içinde Can’ın eski sevgilisini yüksekten attığı görüntüleri vardı. Bunu gören Özge mutluluktan havaya uçarak Sadık’ın ölmediğini anladı. Ve o görüntü kayıtlarıyla hemen kanala giderek, kayıtları yayına koydu. Böylelikle Can Manay’ın gerçekte kim olduğunu herkese duyurdu.

 Yurtdışından gelen Deniz ise dans okuluna uğrayarak kötü haberi aldı. Dans gösterisinin iptal olduğunu ve Duru’nun sakatladığını duyan Deniz çok üzüldü.  Can ise Duru’yu ararken ilk soluğu Deniz’in yanında aldı ve Deniz’e hesap sordu. Deniz ise Duru’nun nerede olduğunu bilmediğini ve onun başına kötü bişey gelirse Can’ı öldüreceğini dile getirdi.

Daha sonra Duru, Deniz’e ulaşmayı başardı ve nihayet bir araya geldiler. Can’dan şikayetçi olan Duru, Deniz’le birlikte polis aracına binerek oradan uzaklaştı. Can ise arkalarından bakakaldı. Bir cinayet zanlısı olarak aranan Can Manay yeni bölümde yakalanacak mı? merak konusu…

Çi 10.bölüm 9 Mart Kıyafetleri
İstediğiniz tüm kıyafetler için yorum bölümünden istekte bulunabilirsiniz. İstediğiniz kıyafetler araştırılıp en kısa sürede yazıya eklenecektir. Lütfen istediğiniz kıyafetleri net bir şekilde belirtmeyi unutmayın.


Fi Çi 10. bölümde Duru’nun giydiği elbise Maje markasından fiyatı ise 285$ Çok sorduğunuz üzerindeki ceketin markası ise H&M fakat online satışta tükenmiş durumda. Durunun botları daha önce paylaşmıştım TIMBERLAND bu kombindeki Çantası ise DERYLE DESIGN 


Fi Çi 10. bölümde Duru’nun giydiği elbise Zara kolyeler ise Merih Ögün koleksiyonundan.


Fi Çi 10. bölümde Duru’nun giydiği kırmızı tulum SEJA / ECLECTIC CONCEPT hırkası ise Mavi koleksiyonundan.


Fi Çi 10. bölümde Özge’nin giydiği triko kazak Vero Moda koleksiyonundan.


Fi Çi 10. bölümde Duru’nun giydiği gri kazak Zara koleksiyonundan.


Fi Çi 10.bölüm Özge’nin giydiği omuzları taş detaylı deri ceketi Selma Çilek Fiyatı ise 2.750 TL içine giymiş olduğu siyah bluz ve pantolon Que koleksiyonundan. 


Fi Çi 10. bölümde Duru’nun giydiği kazak CLOSH küpeler ise Kısmey By Milka‘dan.


Fi Çi 10.bölüm Özge’nin içi kürklü deri ceketinin markası Mango Fiyatı 449,99 TL
İçindeki kazağın markası ise BRANDROOM


Fi Çi 10. bölümde Duru’nun giydiği her iki elbisede Dilek Hanif imzalı.


Fi Çi 10. bölümde Duru’nun taktığı küpeler Design by LIZA KILADZÉ Fiyatı ise 120$
Dilerseniz Fi Çi kıyafetleri  tüm  Eski Yeni bölüm kıyafetlerine burayı Tıklayarak ulaşabilirsiniz

11 Comments on “Çi 10.bölüm Kıyafetleri (Final)”

  1. Merhaba özge nin final bölümündeki siyah sırt çantasının markasını da yazabilir misiniz lütfen ?

  2. filmin başlarında denizle konuşurken ayakkabılarını çıkartıyor.
    omzu düşük gri kazakla birlikte giydiği ayakkabısının markası ne acaba? ayakkabı tabanında üst bölümde turuncu yukarı doğru ok var, topuk kısmında ise dikdörtgen turuncu bir kısım bulunuyor. belki yardımcı olur diye söyleyeim dedim. botları için timberland yazılmıştı ama benzemiyor pek..

  3. Merhaba,

    Duru’nun Deniz’le evde konusurken giydigi petrol yesili taytin markasini ogrenebilir miyim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir