Çi 7.bölüm Kıyafetleri

Fi Çi 7.bölüm kıyafetleri ve markaları ile yine bu hafta çok konuşulacak modelleri dizi de sergilemeye hazırlanıyor. Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Büşra Develi, Osman Sonant, Tülay Günal gibi ünlü isimlerin başrolde oynadığı Çi dizisi yeni bölümüyle Cuma günü saat 21:00 ‘da Puhu Tv’de! Geçtiğimiz hafta yılbaşı dolayısıyla yayınlanmayan Çi dizisi ondan önceki haftada başka nedenlerden dolayı yayınlanmamıştı. Daha önceki haftada da yayınlanmayan fenomen dizinin hayranları isyan etti. Aslına bakarsanız bu diziye bu kadar ara verilmesi ve keyfince yayınlanmaması gerçekten hiç hoş olmuyor.

Sosyal medya adreslerinden dizinin yapımcısı olan Ay yapımı Fi Çi hayranları birçok haklı isyanlarda bulundu. Aslında dizinin bu kadar çok tutulmuş olması ve her ne kadar ara verilirse verilsin aynı kitlenin hatta daha fazla izlenme kitlenmesine ulaşan dizinin hayran kitlesini kaybetmekle alakalı hiç bir kaygısı olmaması dizinin bu şekilde futursuz bir şekilde istedikleri günlerde yada haftalarda yayınlanmasına neden oluyor.


Fi dizisinin ilk sezonunda yayınlanmama problemleri neredeyse yok kadar azdı. Fakat Fi Çi ikinci sezonla birlikte izleyici kitlesi artmaya başladıkça dizinin yapımcılarının absürt yayın anlayışı ile baş başa kaldığımızı söyleyebilirim. Bence artık birilerinin bu dizinin yayınlanması ile alakalı verdikleri kararlara bir dur demesi gerekiyor! Biraz daha zorlasalar Fi çi dizisinin yeni bölümlerini ayda bir kere olmak üzere izlemeye başlayacağız ki şu an neredeyse 1 ayda bir yayınlanma durumuna getirdiler diziyi. Dizinin müptela kesimi bu durumdan hiç hoşnut olmasa da yeni bölümü büyük bir merak ve sabırsızlıkla bekliyor.


Çi yeni bölümünde oldukça heyecanlı sahneler ve hayatımızdan gizli kesitler bizleri bekliyor.   Sıra dışı hikayesi, müzikleri ve kıyafetleri hatta dekorasyonlarıyla bile dikkatleri üstünde toplamayı başaran dizinin ilk günden beri izlenme oranları diğer dizilere nazaran oldukça sağlam ve yüksek. 100 Milyon izlenme sayısına ulaşan dizinin sabit izleyicisiyle beraber her yeni gün farklı izleyici kitlesi ile de reytingler de üst sıralarda yer aldığı belirtiliyor. Anlaşılan o ki Azra Kohen’in çok okunan kitabından televizyona uyarlanan bu dizi uzun zamanlar üst sıraları kimseyi kaptırmayacak ve her geçen gün izleyici kitlesini arttırarak büyük izlenme oranlarına daha ulaşacak.


Çi (Fi) 7. bölüm Duru (Serenay Sarıkaya) deri pantolon LoL fiyatı 3400 Tl =) Sudan ucuz 😛

Yayın tarihinin ve gününün sürekli değişmesi nedeniyle dizinin kıyafetleri konusunda da büyük zorluklar çekiyor, sizlere kıyafetlerin markasını doğru zamanda yayınlayamıyoruz. Umarım diziyle alakalı yapılan bu tutumundan bir an önce vazgeçerler ve eski keyfi ile Ç’nin yeni bölümlerini izlemeye devam ederiz. Keza dizi bu şekilde yayınlanmaya devam ederse, izleyicilerin büyük isyan çıkartıp diziyi protesto edip izlememeleri yakındır. =)


Her neyse, biz gelelim Çi yeni bölüm kıyafetleri ve markalarına.  Çi yeni fragmanı yayınlanır yayınlanmaz,  Fi Çi Serenay Sarıkaya Duru kaban ve Duru siyah boğazlı kazak model ve markasını sizler için hemen araştırıp bulmuş olsam da Fi Çi Durunun giydiği siyah kazak şimdiden stoklarda tükendi bile. Umarım siz bu yazıyı okuduğunuz da tekrar stoklara girmiş olacaktır. Serenay Sarıkaya Duru’nun daha önceki bölümlerde de giydiği kazak markalarından biri olan Natalie Kolyozyan Çi 7 bölümde de Durunun üstünde olan siyah boğazlı kazağın markalarından biri oluyor.


Çi (Fi) 7. bölüm Duru (Serenay Sarıkaya) tayt Nike fiyatı 170 TL
Neyse artık bu idare eder gibi, bizde bunu alırız =)

Diğer yandan Durunun 7. bölümde giydiği kaban markası da O ses Türkiye Hadise’nin kardeşi olan tasarımcı Derya Açıkgöz’e ait bir palto. Durunun giydiği kaban ve paltoyu sizlerle fiyatıyla birlikte yazının devamında açıklıyor olacağım.  Fi Çi son bölüm kıyafetleri ile alakalı marka paylaşımlarını dizi henüz yayınlanmadan Instagram sayfamdan paylaşıyor ve sizlere marka ve fiyatını oradan da sunmaya devam ediyorum. Instagram sayfamı beğenmek için Tıklayın


Çi (Fi) 7. bölüm Duru (Serenay Sarıkaya) siyah fermuarlı sweatshirt LoL fiyatı 1.250 TL’cik =)
Tamam, tamam çok güzel ama gerçekten çok pahallı değil mi? Hanginiz alacak şimdi bunu ?

Şimdilik dizinin fragmanında yayınlanan kıyafetleri sizlerle paylaşıyorum.  Çi kıyafetleri her hafta düzenli olarak sitemize eklenmektedir, kıyafetlerin detaylarını her hafta eklenen yeni bölümle birlikte sitemizde bulabilirsiniz.

Dizi yayınlandıktan sonra Fi Çi Özge kıyafetleri, Fi Çi Deniz kıyafetleri, Fi çi Ece kıyafetleri, Fi Çi Duru kıyafetleri ile alakalı tüm oyuncuların marka ve model ve de fiyat bilgilerini sizlere sunacağım. Ayrıca dizinin ilk bölümlerinden beri bana sorduğunuz Mehmet Günsürün  giydiği kahverengi peluş kaban markasını da sizlerle bu bölümde paylaşıyor olacağım. Fi Çi dizisi yayınlandıktan sonra görüşmek dileğiyle şimdilik kendinize hoş bakın, bu soğuk havalarda sıkı giyinmeyi ihmal etmeyin. =)


Çi (Fi) 7. bölüm Duru (Serenay Sarıkaya) yeşil sweatshirt Scotch & Soda fiyatı 54 €

Fi Çi 7.bölüm 19 Aralık Cuma Kıyafetleri
Fi Çi dizisi yayınlandıktan sonra daha fazla kıyafet ve marka eklenecektir. Takipte kalıp ara sıra kontrol etmeyi UNUTMAYIN. İstediğiniz kıyafetlerin markalarını  yada fiyat bilgisini yorum bölümünden sorabilirsiniz,  sorduğunuz kıyafetin marka ve fiyatı araştırılıp yazıya eklenecektir.


Çi (Fi) 7. bölüm Duru (Serenay Sarıkaya) pembe kaban Derya Açıkgöz fiyatı 3750’den 2250 TL’ye düşmüş,
Kabanı çok beğendiyseniz ve ben bu kabanı almak istiyorum diyorsanız indirimdeyken kaçırmayın.
Online sitesinde kabanın kuşaklı modeli mevcut, fragmanda gördüğüm kadarıyla Serenay kuşaksız kullanmayı tercih etmiş.
(Bana her zaman ki gibi abartı bir fiyat geldi, sizce?)


Çi (Fi) 7. bölüm Duru (Serenay Sarıkaya) siyah boğazlı kazak Natalie Kolyozyan fiyatı 500 TL
Boğazlı bir kazak için gerçekten abartılı bir fiyat olduğunu söyleyebilirim. Kazağın aynısı H&M
Koton, Mango, Zara gibi bir çok sevilen markada daha uygun, çok sevdiyseniz o markaları tercih etmenizi öneririm.


Çi (Fi) 7. bölüm Duru (Serenay Sarıkaya) çanta Deryle Design
Dilerseniz Fi Çi kıyafetleri 8. ve tüm  eski Yeni bölüm kıyafetlerine burayı Tıklayarak ulaşabilirsiniz

18 Comments on “Çi 7.bölüm Kıyafetleri”

  1. Lütfen Özge’nin giydiği yüksek bel bol kalıp mom jean ne marka öğrenebilir misiniz lütfen rica etsem öf hangi bölüm bulamadım 7 de olabilir 8 de yoksa 6 mı 🙁

  2. Merhabalar;

    Etinin evindeki gri buddha tablosunun nereden temin edebileceğimizi öğrenebilirmiyiz acaba:)

  3. Dizinin sonunda, intihar ederken Eti’nin giydiği gri hırkanın markası nedir? ekler misiniz?

    1. Tabi ki dizi henüz yayınlanmakta isteğiniz üzere Durunun pantolonunu da yazıya dahil edeceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir