Çi 8.bölüm Kıyafetleri

Başladığı ilk günden bu yana hem konusu, hem oyuncuları hemde kıyafetleri ile gündemden düşmeyen Çi kıyafetleri 8.bölüm marka ve fiyat bilgilerini açıklamak üzere yine sizlerleyiz. Geçtiğimiz hafta yayınlanmayan ve dizinin yayınlanma günleri konusunda sıkıntılı durumların sebebi ortaya çıktı. Ne yazık ki yayın hayatına Puhu Tv’de başlayan Fi Çi son 3 bölüm ile bu sezon final yapıyor. Dizinin izleyenleri tarafından büyük üzüntüye uğratan bu haber sosyal medya’da günlerce konuşulup bitmemesi yönünde bir çok mesajlar ve istekler gün geçtikçe çoğalıyor. Fakat her ne kadar çok izlenip bu kadar ilgiye sahip olsa da anlaşmalar gereği dizi kesin olarak sonlandırılıyor.


Fi Çi dizisinin neden bittiği ise merak konusu. Geçtiğimiz haftalarda Azra Kohen’nin katıldığı bir radyo programında yaptığı açıklama ile dizinin bitmesinin sebepleri su yüzüne çıktı. Fi Çi Pi kitap üçlemesinin yazarı olan Azra Kohen çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. İlk yapılan açıklamalar ise şöyleydi;

Ekranlarının yüksek reyting oranlarına sahip dizisi Fi yeni sezon Çi dizisi ile ilgili takipçilerini hayal kırıklığına uğratacak açıklama gerçekleştirildi. Geçtiğimiz Cuma günü Fi yeni sezon Çİ dizisinin tutkunları 6.yeni bölümü sabırsızlıkla beklerken bu hafta yeni bölümün yayınlanmayacağı ve 6.yeni bölümün yayın tarihinde değişiklik yapılarak 27 Aralık’ta izleyicisiyle buluşacağının duyurusu yapıldı. Ardından diğer bir gelişme olarak, Fi yeni sezon Çi’nin erken final yapacağı açıklaması gerçekleştirilerek takipçileri çifte üzüntü yaşadı. Psikolog ve yazar olan Azra Kohen, Radyo Trafik Marmara’da ‘’Yazarın Dilinden’’ programında konuk olarak ağırlandı ve canlı yayında dizinin tutkunlarını yakından ilgilendirecek önemli açıklamalara yer verdi. Fİ, Çİ ve  serilerinin yazarı Azra Kohen, normalde 4 sezon boyunca yayınlanması beklenen dizinin 2.sezonda bitirilmesi karar aldığını canlı yayında duyurdu.


“Yazarın Dilinden” programının bu haftaki konuğu, Psikolog – Yazar Azra Kohen oldu. Kohen, çok satan ‘Fi Çi Pi’ kitap üçlemesinden uyarlanan dizinin final yapacağını söyledi.

Kohen bir radyo programında yaptığı açıklamada, “Birinci sezonda ilk bölüm evet kitaba bağlı ama ikinci bölümden sonra her şey değişiyor. Üçüncü bölümden itibaren kitaptaki referans noktaları sabit kalarak, sadece birinci sezon için söylüyorum, bambaşka bir hikaye anlatıyorlar. İkinci sezonda sadece karakterler var ve o yüzden ikinci sezonda bitirilmesinin kararını aldım. Buradan Ay Yapım toplantısına gideceğiz.

‘’KENDİ MERKEZİNDEN ÇIKTIĞI VE AMACINA HİZMET ETMEDİĞİ İÇİN…’’


Doğru olanı yapmak lazım, şu an kendi merkezinden çıktığı için amacına hizmet etmediği için devam etmesinin bir anlamı yok.

‘’BİR ŞEY YANLIŞ GİTTİĞİ ZAMAN DURDURMAK İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPIYORUM’’

Oturduğum yerden çok güzel para kazandığımız düşünebilir insanlar ama beni gerçekten yakından tanıyanlar ve anlayanlar bilsinler ki, benim amacım hiçbir zaman bir şey kazanmak olmadı. Bir şey yanlış gittiği zaman durdurmak için elimden geleni yapıyorum” dedi.


Kısaca anlayacağınız Azra Kohenin isteği üzerine 3 sezon sürmesi gereken dizi bu sezon sonlandırılıyor. Benimde severek takip ettiğim bu dizinin bitmesine gerçek anlamda çok üzüldüm. Fakat dengesiz yayınlanma tarihleri de bir o kadar canımı sıkıyordu.

Bu kadar detay ve ekstradan sonra gelin isterseniz Fi Çi kıyafetleri 8. bölüm marka ve fiyat bilgilerine geçelim.  Çi yeni bölüm kıyafetleri yine birbirinden iddialı model ve markalar ile dopdolu, Çi Serenay Sarıkaya Duru kıyafetleri her hafta olduğu gibi bu haftada yazımızın ana karakteri olarak tüm detayları ile yazımıza eklenecektir.

Fi Çi 8.bölüm 2 Şubat Cuma Kıyafetleri
Unutmadan hatırlatmamda fayda var, sitemizi yakından takip edenler çok iyi bileceklerdir. Fi Çi kıyafetleri diğer yeni bölüme kadar güncellemeye devam ediyor ve her an istediğiniz kıyafet modelini bulup araştırıp yazıya dahil ediyorum. Bu nedenle istediğiniz kıyafet modellerini sizler yorumlarda açık ve net bir şekilde belirtiyorsunuz, bende sizler için tüm kıyafet model ve markalarını bulup kısa sürede yazıya dahil ediyorum.  Diğer yeni bölüme kadar kıyafetleri yazıya dahil ettiğim için yazımızı yeni bölüme kadar ara sıra kontrol etmeyi unutmayın. İstediğiniz tüm kıyafet modelleri araştırılıp markası belirlendikçe yazıya dahil edilecektir. İstediğiniz kıyafetlerin modellerini yorum bölümünden sormayı unutmayın. Dizi yayınlandıktan hemen sonra bu bölümde giyilen kıyafetlerle burada olacağım, o zamana kadar şık ve çekici kalın =)


Fi Çi 8.bölüm Duru siyah yırtmaçlı kazak ve pantolon Rue


Fi Çi 8.bölüm Duru kaban Rue fiyatı 729 TL
Durunun Burada takmış olduğu çantayı daha önceki bölümde sizlerle paylaşmıştım.
Çantanın markası DERYLE DESIGN fiyatı 550TL


Fi Çi 8.bölüm Özgenin giymiş olduğu yakası kürklü kaban Zara Fiyatı 299,95TL
Özgenin bu kabanın içine giymiş olduğu  kazağın markası Twist fiyatı 71 TL


Fi Çi bu bölümünde Diziye konuk oyuncu olarak katılan Belçim Bilgin’in Yasemin giymiş olduğu yeşil trençkot Rue fiyatı 469 TL
Fi Çi Yasemin  Belçim Bilgin Deri pantolonunun markası ACADEMIA fiyatı 1.249TL
Fiçi Yasemin Belçim Bilginin çantasının markası BURBERRY fiyatı 9.195TL


Fi Çi 8.bölüm Bilgenin giydiği kaban şeklindeki ceket Twist, online satışta değil.


Fi Çi 8.bölüm Duru’nun pembe pijama takımı Victoria Secret
Dilerseniz Fi Çi kıyafetleri 9. ve tüm  eski Yeni bölüm kıyafetlerine burayı Tıklayarak ulaşabilirsiniz

8 Comments on “Çi 8.bölüm Kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir