Çi 9.bölüm Kıyafetleri

Yayınlandığı ilk günden itibaren herkesin gönlüne taht kuran ve dizi hayatında son iki bölüme gelen Çi Kıyafetleri 9.bölüm ile son iki bölümde de kıyafet markalarını sunmaya devam ediyoruz. Çi kıyafetleri ilk bölümden itibaren sitemize eklenmekte olup tüm dizi kıyafetleri markalarını daha önce giyilen kıyafetleri ve fiyatlarını Çi kıyafetleri kategorisinden kolayca bulabilirsiniz. Özellikle dizi de ilgi odağı olan Duru Serenay Sarıkaya kıyafetleri her dizi bölümünde en küçük detaylara kadar tüm giydiği modellerin markaları ve fiyatları bu kategoriye sizler için eklenmiştir. Tüm dizi kıyafetleri için her hafta düzenli eklenen www.dizikiyafeti.com sitemizi düzenli olarak kontrol etmeyi ve beğendiğiniz kıyafet markasını bizlere yorum bölümünden sormayı unutmayın.

Geçen hafta sizlere Çi dizisinin bitmesinin nedenlerinden kısaca bahsetmiştim. Okumayanlarınız için tekrar hatırlatacak olursak; Ekranlarının yüksek reyting oranlarına sahip dizisi Fi yeni sezon Çi dizisi ile ilgili takipçilerini hayal kırıklığına uğratacak açıklama gerçekleştirildi. Geçtiğimiz Cuma günü Fi yeni sezon Çİ dizisinin tutkunları 6.yeni bölümü sabırsızlıkla beklerken bu hafta yeni bölümün yayınlanmayacağı ve 6.yeni bölümün yayın tarihinde değişiklik yapılarak 27 Aralık’ta izleyicisiyle buluşacağının duyurusu yapıldı.

Kohen bir radyo programında yaptığı açıklamada, “Birinci sezonda ilk bölüm evet kitaba bağlı ama ikinci bölümden sonra her şey değişiyor. Üçüncü bölümden itibaren kitaptaki referans noktaları sabit kalarak, sadece birinci sezon için söylüyorum, bambaşka bir hikaye anlatıyorlar. İkinci sezonda sadece karakterler var ve o yüzden ikinci sezonda bitirilmesinin kararını aldım. Buradan Ay Yapım toplantısına gideceğiz.

‘’KENDİ MERKEZİNDEN ÇIKTIĞI VE AMACINA HİZMET ETMEDİĞİ İÇİN…’’ Doğru olanı yapmak lazım, şu an kendi merkezinden çıktığı için amacına hizmet etmediği için devam etmesinin bir anlamı yok. ‘’BİR ŞEY YANLIŞ GİTTİĞİ ZAMAN DURDURMAK İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPIYORUM’’ diyerek Fi yeni sezon Çi dizisinin bitirileceğini bu sözler ile ifade etmişti.

Gelelim bu haftaki nefes kesen muhteşem fragmanına, Çi 9 bölümde neler oluyor?

Duru, Can Manay’dan ayrılma kararı almış, tam evden kaçarken Can ile kapıda karşılaşmıştı. Eti’nin ölümüyle yıkılan Can, Duru’ya dert yanarak içini açar ve Duru’nun gideceğini, o kafa karışıklığıyla fark edemez. Eti, intihar girişiminden önce Can’a, gerçek adıyla yazdığı mektubu masanın üzerine bırakmış Can ise o mektuba ulaşmıştır. Mektup üzerinde “Umut’a..” yazmaktadır. Çünkü Can Manay’ın gerçek adı, Umut Zafer’dir. Can o mektupla eve gitmiş, Duru’ya ve aşkna sığınmıştır. Duru ise her şeyden habersiz yalnızca kaçmayı düşünmektedir.

Özge’nin Duru’yu köşeye sıkıştırıp gerçekleri anlatması ise Duru’yu daha çok germiştir. Özge, Can’ın gerçek adı olan ‘Umut’ bilgisine kadar Duru’ya her şeyi anlatır. Ve Duru’nun eline kendi numarasını sıkıştırır.

Can Manay, Duru’yla Eti’nin cenazesi için evden çıkmak üzereyken Bilge ansızın eve gelir. Duru’nun Can’ı aldatmasına kadar her şeyin farkında olan Bilge, Eti’nin ölümüyle de hırslanmış Can ve Duru’ya karşı cephe almıştır. Duru’nun Can’ı aldattığını söyleyen Bilge, izleyenlere heyecan dolu sahne yaşatır. Can ise bu haberden sonra Duru’yu evden çıkarmaz, kapıya ise şifre koyarak Duru’nun kaçmamasını sağlar.

Sadık Murat Kolhan, ve Nadir tarafında ise işler fena halde karışmıştır. Numan’ın iki yüzlü davranmasından sonra kesin karar alan Sadık, Nadir için tehlikeli bir plan kurar. Hedefi Nadir’i öldürmektir. Kendi vicdanını rahatlatmayı ve Özge’yi haketmeyi isteyen Sadık, yıllar önceki sırrını Özge’ye açıklamaya karar verir. Bu sırın ortaya çıkması izleyiciyi de derinden sarsar. Tıpkı Özge’yi sarstığı gibi.

Yola çıkan Özge, aniden kaza yapar ve bu kazaya sebep olan kişi Can Manay’dır. Çünkü Özge’nin, Duru’nun peşinde olduğunu anlayan Can, intikam almak istemiştir. Kaza sonrasında Sadık’ın, Özge’ye verdiği kutuyu da alarak kaza yerinden uzaklaşan Can, izleyiciye gergin dolu anlar yaşatır.


Çi 9.bölüm Duru (Serenay Sarıkaya) giydiği pembe v yaka kazak H&M fiyatı 150 TL

Öte yandan Duru’yu eve kilitleyen Can Manay, Duru’nun kaçmasını engelleyecek her şeyi yapmıştır. Duru ise kendini odaya kilitleyerek yangın çıkarmış, itfaiye ve polisin bir şekilde o eve gelmesini istemiştir. Fakat bunu başarana kadar Can Manay, odanın kapısını kırmış Duru’yu ordan çıkarmıştır. Duru ise daha fazla dayanamayarak, evin ikinci katından Can ile kendisini atmış, düştüğü yerde baygınlık geçirmesi ve yangının da devam etmesi izleyicilerin heyecanını doruk noktasına çıkarmıştır.

Çi 9.bölüm 16 Şubat Kıyafetleri
Unutmadan hatırlatmamda fayda var, sitemizi yakından takip edenler çok iyi bileceklerdir. Fi yeni sezon Çi kıyafetlerini diğer yeni bölüme kadar güncellemeye devam ediyor ve her an istediğiniz kıyafet modelini bulup araştırıp yazıya dahil ediyorum. Bu nedenle istediğiniz kıyafet modellerini sizler yorumlarda açık ve net bir şekilde belirtiyorsunuz, bende sizler için tüm kıyafet model ve markalarını bulup kısa sürede yazıya dahil ediyorum. Diğer yeni bölüme kadar kıyafetleri yazıya dahil ettiğim için yazımızı yeni bölüme kadar ara sıra kontrol etmeyi unutmayın. İstediğiniz tüm kıyafet modelleri araştırılıp markası belirlendikçe yazıya dahil edilecektir. İstediğiniz kıyafetlerin modellerini yorum bölümünden sormayı unutmayın. Dizi yayınlandıktan hemen sonra bu bölümde giyilen kıyafetlerle burada olacağım, o zamana kadar şık ve çekici kalın =)


Çi 9.bölüm Duru (Serenay Sarıkaya) giydiği elbise Trendyol, online’de tükenmiş olmalı aynısını bulamadım, bir benzerini paylaşıyorum.
Durunun botları Timberland, Durunun giydiği hırka Zara, çantası ise Deryle Design markasına ait. Elbisenin bir benzeri Lidyana’da satışa sunulmaktadır.


Çi 9.bölüm Özgenin giydiği ceket Lol markasına ait olup fiyatı 7.500 TL olarak Beymen’de satışa sunulmaktadır. Çok sordunuz bakalım alabilecek misiniz =)


Çi 9.bölüm Defne Kayalar’ın taktığı küpe Selin Ecer koleksiyonundan.


Çi 9.bölüm Can Manay (Ozan Güven)  giydiği kaban Que

10 Comments on “Çi 9.bölüm Kıyafetleri”

  1. Merhaba final bölümünde özgenin giydiği beyaz yakalı mükemmel deri ceketin markası ne acaba

  2. Duru’nun lavaboya giderken giydiği uzun siyah sabahlığın markası nedir? O tarz bir sabahlık arıyorum ne zamandır.

  3. Merhaba Durunun son bölümde giydiği krem rengi elbisesi ve giydiği botları nereden yardımcı olabilirmisiniz

  4. Merhaba durunun çi 9. Bölümde giydiği uzun elbisenin krem rengi elbisenin markası nedir çok beğendim anlatamam almak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir