Çocuk 11.bölüm Kıyafetleri

Merhabalar… Çocuk 11.bölüm kıyafetlerinde bir hafta daha birlikteyiz. Sizler için beğendiğiniz kıyafet ve markalarını paylaşmaya devam ediyor olacağız. Bu nedenle beğendiğiniz kıyafetleri bizlerde istekleriniz doğrultusunda öncelikli tutup her hafta kıyafet markalarını düzenli olarak yayınlamaya devam ediyor olacağız. Bu nedenle beğendiğiniz kıyafetleri bizlere yorum bölümünden yazmanız gerekir. Güncellenen yazımızı takip edip istediğiniz kıyafetleri sayfamızdan bulmanız daha kolay olacaktır.

Bu bölümde Ali Kemal, abisini ölüme terk edemeyip onu bağ evine götürür. Efe ’yi alma konusunda ikisinin de kararı nettir. Hasan bu kadar olayın üzerine köşke oğlunun doğum gününe davet edilir.
Akça da Efe ’nin doğum günü partisine gelir. Hasan öfkeli olması yüzünden Efe ’nin en mutlu gününü mahvederken Murat ’ın Kadir ’ler tarafından kaçırılması her şeyi altüst eder. Hasan bir karar vermek zorunda kalır. Kardeşi Murat mı yoksa kardeşim dediği Kadir ve Ferhat ’ı mı kurtaracak?

Dizide beğendiğiniz merak ettiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden bizlere yazıp ulaştırabilirsiniz. Sizler için beğendiğiniz kıyafetlerin markalarını bulup ekleme yapacağız. Yazımız sürekli güncellendiği için ara sıra sitemize bakabilirsiniz. Dizinin yeni bölümü yayınlanırken paylaşımlarımız başlayıp devam etmekte olacak. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Dizi yayınlandıktan sonra buradayız. Şimdilik hoşça kalın. 


Çocuk dizisinde Şule’nin giydiği Elbise Nocturne.


Çocuk dizisinde Asiye ’nin giydiği Elbise Ekolonline.


Çocuk dizisinde Akça ’nın giydiği Mango.


Çocuk dizisinde Şule ’nin giydiği Elbise Yüxelle.


Çocuk dizisinde Ali Kemal ’in giydiği Takım Damat, Trikosu Altınyıldızclassics.


Çocuk dizisinde Murat ’ın giydiği Gömlek Avva.

2 Comments on “Çocuk 11.bölüm Kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir