Çocuk 13.bölüm Kıyafetleri

Selamlar… Çocuk 13.bölüm kıyafetlerinde yeni bir bölümde de birlikteyiz. Sizler için beğendiğiniz kıyafet ve markalarını paylaşmaya devam ediyor olacağız. Bu nedenle beğendiğiniz kıyafetleri bizlerde istekleriniz doğrultusunda öncelikli tutup her hafta kıyafet markalarını düzenli olarak yayınlamaya devam ediyor olacağız. Bu nedenle beğendiğiniz kıyafetleri bizlere yorum bölümünden yazmanız gerekir. Güncellenen yazımızı takip edip istediğiniz kıyafetleri sayfamızdan bulmanız daha kolay olacaktır.

Efe, anne ve babasının kim olduğunu öğrenir. Bunun gerçeğin ağırlığı travmasıyla sessizliğe bürünür. Akça, Hasan ve Ali Kemal  Efe’nin duyduklarından habersizdirler. Efe’nin verdiği tepkilerin nedeni yaptıkları kavgadan ötürü olduğunu düşünürler.
Ali Kemal, Efe’yi alıp köşke döner. Hasan da oğlunun velayetini kaybetmek ile karşı karşıya kalmıştır. Efe’yi Karasu ailesinden alabilecek tek kişi annesi Akça’dır. Hasan ve Akça oğulları için birbirlerini affedip birlik olurlar.

Dizisinde beğendiğiniz merak ettiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden bizlere yazıp ulaştırabilirsiniz. Sizler için beğendiğiniz kıyafetlerin markalarını bulup ekleme yapacağız. Yazımız sürekli güncellendiği için ara sıra sitemize bakabilirsiniz. Dizinin yeni bölümü yayınlanırken paylaşımlarımız başlayıp devam etmekte olacak. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Dizi yayınlandıktan sonra buradayız. Hoşça kalın. 


Çocuk dizisinde Asiye ’nin giydiği Ceket; Adil Işık Fiyatı 700TL •


Çocuk dizisinde Şule ’nin giydiği Kaban Butikvitrin.


Çocuk dizisinde Şule ’nin giydiği Bluz Setre.


Çocuk dizisinde Şule ’nin giydiği Elbise Lappart.


Çocuk dizisinde Şule ’nin giydiği Elbise Neslihan Kızılbulut.


Çocuk dizisinde Şule ’nin giydiği Elbise Neslihan Kızılbulut.


Çocuk dizisinde Asiye ’nin giydiği Kombin Ekolonline.


Çocuk dizisinde Ali Kemal ’in giydiği Ceket Avva.


Çocuk dizisinde Ali Kemal ’in giydiği Ceket Avva.


Çocuk dizisinde Hasan ’nın giydiği Mont Colins.

2 Comments on “Çocuk 13.bölüm Kıyafetleri”

  1. Hasanın bu bölümdeki montunu bulabilir misiniz lütfen? Tam olarak marka ve isim belirtirseniz çok iyi olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir