Çocuk 14.bölüm Kıyafetleri

Selamlar… Çocuk 14.bölüm kıyafetlerinde yeni bir bölümde de birlikteliğimiz devam ediyor. Sizler için beğendiğiniz kıyafet ve markalarını paylaşmaya devam ediyor olacağız. Bu nedenle beğendiğiniz kıyafetleri bizlerde istekleriniz doğrultusunda öncelikli tutup her hafta kıyafet markalarını düzenli olarak yayınlamaya devam ediyor olacağız. Bu nedenle beğendiğiniz kıyafetleri bizlere yorum bölümünden yazmanız gerekir. Güncellenen yazımızı takip edip istediğiniz kıyafetleri sayfamızdan bulmanız daha kolay olacaktır.

Ali Kemal, Asiye ’yi hiçbir yerde bulamaz. Sahilde annesinin eşkaline uyan bir ceset bulunduğu haberini alan Ali Kemal, allak bullak olur hemen morga teşhise gider. Asiye ’nin vasiyetini, daha akıbeti belli olmadan açtıran Ali Kemal’in aklındaki asıl soru mal mülk meselelerinden çok annesinin kimi seçtiğidir.
Vasiyeti okuduktan sonra Ali Kemal net olarak anlar ki değer verdiği her şeyi ve herkesi elinden almakta olan kardeşi Hasan… Artık büyük bir hamle yapmak zorunda kalacak.

Dizisinde beğendiğiniz merak ettiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden bizlere yazıp ulaştırabilirsiniz. Sizler için beğendiğiniz kıyafetlerin markalarını bulup ekleme yapacağız. Yazımız sürekli güncellendiği için ara sıra sitemize bakabilirsiniz. Dizinin yeni bölümü yayınlanırken paylaşımlarımız başlayıp devam etmekte olacak. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Dizi yayınlandıktan sonra buradayız. Hoşça kalın…


Çocuk dizisinde Şule ’nin giydiği Elbise Neslihan Kızıbulut.


Çocuk dizisinde Şule ’nin giydiği Sabahlık Magicform-1952.


Çocuk dizisinde Hasan ’nın giydiği Gömlek Ltbjeans.


Çocuk dizisinde Ali Kemal ’in giydiği Kazak Efor.


Çocuk dizisinde Ali Kemal ’in giydiği Kaban Avva Pantolon Damat.


Çocuk dizisinde Akça ’nın giydiği Kaban Koton.


Çocuk dizisinde Akça ’nın giydiği Sabahlık Pembişhomewearr.

2 Comments on “Çocuk 14.bölüm Kıyafetleri”

  1. Asiye nın giydiği siyah pardesü kolları ve beli beyaz biyeli markası nı öğrenebilir miyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir