Çocuk 15.bölüm Kıyafetleri

Selamlar… Çocuk 15.bölüm kıyafetlerinde yeni bir bölümde de birlikteliğimiz tüm hızıyla devam ediyor. Sizler için beğendiğiniz kıyafet ve markalarını paylaşmaya devam ediyor olacağız. Bu nedenle beğendiğiniz kıyafetleri bizlerde istekleriniz doğrultusunda öncelikli tutup her hafta kıyafet markalarını düzenli olarak yayınlamaya devam ediyor olacağız. Bu nedenle beğendiğiniz kıyafetleri bizlere yorum bölümünden yazmanız gerekir. Güncellenen yazımızı takip edip istediğiniz kıyafetleri sayfamızdan bulmanız daha kolay olacaktır.

Hasan, Akça ’nın evlilik teklifini reddeder. Bu durum Hasan ’ı yıkar. Akça,köşke yerleşir. Bunu öğrenen Hasan deliye döner ve köşkü basar. Evlenip Efe ’yi alma hayalleri kurarlarken Akça ’nın bu kararı Hasan ’ın aklına hiç yatmaz.
Hasan babasıyla ilgili çok önemli bir şey öğrenir. Hasan babasının elindeki bütün malları ölmeden önce sattığını öğrenir.  Asiye, Hasan ’la bu konuyu konuşmak için çağırır. 

Dizisinde beğendiğiniz merak ettiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden bizlere yazıp ulaştırabilirsiniz. Sizler için beğendiğiniz kıyafetlerin markalarını bulup ekleme yapacağız. Yazımız sürekli güncellendiği için ara sıra sitemize bakabilirsiniz. Dizinin yeni bölümü yayınlanırken paylaşımlarımız başlayıp devam etmekte olacak. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Dizi yayınlandıktan sonra buradayız. Hoşça kalın…


Çocuk dizisinde Şule’nin giydiği Bluz; Adil Işık Fiyatı 400TL •

10 Comments on “Çocuk 15.bölüm Kıyafetleri”

  1. 21 Ocak salı günü Mehmet Emin Güney ( dizideki ufak çocuk efe ) üzerinde mavi bir kazak vardı. Fragmanda gösteriyor. Onu bulur musunuz ?

  2. Merhaba 15. Bölüm ceyda atesin kiz kardesi rolundeki zeynebi giydigi mavi madonna yaka bluzun markası nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir