Çocuk 6.bölüm Kıyafetleri

Selamlar Çocuk 6.bölüm kıyafetleri arasında en merak edilen kıyafet markaları sizlere sunmak üzere bir hafta daha birlikteyiz. Sizlerde dizinin kıyafetlerinin markalarını merak ediyor ve sürekli olarak diziyi izliyorsanız kıyafetlerin marka detaylarını her hafta düzenli olarak sitemizden öğrenebilirsiniz. Yazımız sürekli güncellendiği için ara sıra kontrol etmenizde yarar olacak. Ayrıca diziler de kullanılan kıyafetlerin markası aktif olarak  instagram adresimiz  dizikiyafeti sayfamızda da yayınlanmaya devam etmektedir. Beğendiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Heyecan dolu dizi yoğun izleyici kitlesi ile güzel çekimi ve konusu ile beğeni aldı. Aynı zamanda kıyafet ve markaları da merak edilip soruluyor.
Çocuk dizisinde bu hafta çok heyecanlı geçecek. Gerçekler gün yüzüne yavaş yavaş çıkacak mı? Akça gerçekleri Hasan’ a diyecek mi yoksa Hasan dan baba olmaz deyip yoluna devam mı edecek? Şule farklı ithamlara maruz kalır mı yoksa Murat ile ilişkisinin olduğunu düşünen Ali Kemal neler yapacak? Ali Kemal in öğrendiği gerçekler evlilikleri iyi sürmeyen Ali Kemal ile Şule’ nin evliliklerini bitirme kararı olacak mı? Hasan onu soran bir kadının olduğunu öğrenir. Acaba sonuç itibari ile annesini bulacak mı? Bu hafta da konusu güzel dizi oldukça dikkat çekiyor. Herkese iyi seyirler diliyorum…

Çocuk dizisi ile ilgili bilgileri sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Sitemizin ilgili kategorilerinden dizi isimlerine tıklayarak yazımızın devamında kıyafet marka ve fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Dizi yayınlandıktan sonra bizler sıkı bir çalışmayla kıyafetleri bulmaya çalışıyoruz. Dizinin bir sonraki bölümüne kadar kıyafet ve marka paylaşımımız devam ediyor olacak. Bu yüzden siteyi sürekli takip etmeyi unutmayın. Şimdilik hoşça kalın. Kendinize iyi bakın.


Çocuk dizisinde Asiye’ nin giydiği Elbise Zara Fiyatı 300 TL •


Çocuk dizisinde Şule’ nin giydiği tulum  Adil lşık Fiyatı 500 TL •


Çocuk dizisinde Şule’ nin giydiği tulum Nakishofficial.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir