Çocuk 8.bölüm Kıyafetleri

Herkese Merhabalar… Çocuk 8.bölüm kıyafetlerinde heyecan dolu yeni bölüm de izleyici ile buluşuyor. Dizi de kullanılan kıyafetler ve merak edilen kıyafetlerin markalarını sizler için paylaşmaya devam ediyor olacağız. Bu nedenle yazımıza ara sıra beğendiğiniz kıyafetleri bulmak için bakabilirsiniz. Bu nedenle beğendiğiniz kıyafetleri bizlere yorum bölümünden yazmanız gerekir. Güncellenen yazımızı takip edip istediğiniz kıyafetleri sayfamızdan bulmanız daha kolay olacaktır.

Annesiyle hesaplaşan Hasan, sonuç olarak babasının adının Ali olduğunu ve daha doğmadan önce babasının öldüğünü öğrenir.  Yine yıkıcı bir olay daha …Ölü bir babası ve onu istemeyen bir annesi olduğunu öğrenir. Ali Kemal de annesi ve kardeşinin bir belaya düştüğünden şüphelenir. Hasan ve Murat Yavuz’un cinayeti üzerine konuşurken Hasan, Murat’ı suçlamayacağını söylerken Kadir ve Ferhat arkadaşlarının ortadan yok olması huzursuz etmeye yeter. Hasan, kardeşi Murat ve can dostları arasında kalmıştır. Bunu nasıl izah edeceğini düşünürken Kadir ’ler Yavuz’un telefonun en son nerede göründüğünü öğrenir. Akça, Hasan’a Efe’yi anlatacakken Ali Kemal ondan zaman ister.
Ali Kemal istediği zamanı kazanırken bir taraftan da Efe ’yi kaybetmemek için kendince önlemler almaya başlar. Hasan, Ali Kemal’in yemek teklifini kabul eder. Kardeşleriyle bir araya geleceği için heyecanlanır… Üç kardeşin yemeği tatsız bir sürprizle noktalanırken, Hasan da yeni kavuştuğu kardeşlerinin aslında gerçek yüzlerini görecektir… Hasan ’ın kardeş özlemi hapiste biterken, Akça ’nın dünyası da alt üst olur. Gerçekleri bilen Emine olan bitenin şaşkınlığını yaşarken, ana kız Hasan ’ın dedesi Ramazan’dan Asiye’nin geçmişine ait bir sırrı daha öğrenir.Asiye, iyice köşeye sıkışır Murat ’ı korumaya çalışırken diğer taraftan Hasan suçlu olacaktır.

Çocuk dizisinde beğenilen merak edilen kıyafetleri ve markaları sizler için bulup eklemeye çalışacağız. Beğendiğiniz merak ettiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden bizlere yazıp ulaştırabilirsiniz. Yazımız sürekli güncellendiği için ara sıra sitemize bakabilirsiniz. Yeni bölüm yayınlanırken paylaşımlarımız başlayıp devam etmekte olacak. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Dizi yayınlandıktan sonra biz buradayız. Şimdilik hoşça kalın. Kendinize iyi bakın.


Çocuk dizisinde Hasan ’nın giydiği Mont için TIKLAYIN 


Çocuk dizisinde Şule ’nin giydiği kombin Adil Işık. Alternatifler için TIKLAYIN


Çocuk dizisinde Şule ’nin giydiği Elbise Atelyone6.


Çocuk dizisinde Akça ’nın giydiği kombin Ltbjeans.


Çocuk dizisinde Hasan ’nın giydiği Takım Efor.


Çocuk dizisinde Akça ’nın giydiği kombin Askinisantasi.


Çocuk dizisinde Ali Kemal ’in giydiği kombin Damat.


Çocuk dizisinde Ali Kemal ’in giydiği kombin Damat.


Çocuk dizisinde Şule ’nin giydiği kombin Belfdesing.


Çocuk dizisinde Asiye ’nin giydiği kombin Setre.


Çocuk dizisinde Asiye ’nin giydiği sabahlık Pembishomewear.

One Yorum on “Çocuk 8.bölüm Kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir