Çukur 10.bölüm kıyafetleri

Geldik haftanın sosyal medyada fenomen olan ve ilgiyle izlenilen ve kıyafetleri ile başımın dertte olduğu Çukur kıyafetleri 10.bölüm sponsor markalarına. Başımın dertte olduğunu söylüyorum çünkü Çukur dizisi sizler tarafından ilgiyle ve merakla bekleniyor ve izleniyor. Akabinde çok izlendiği için kıyafetleri oldukça merak ediliyor. Fakat bu diziyle alakalı şöyle bir sıkıntı var. Dizinin kıyafet sponsor markaları harici bir çok kıyafet modeli sunulduğu için,  çukur dizisi sponsorları harici sergilenen kıyafet markaları açıklanmıyor. Fakat bu kıyafetler de sizler tarafından çok talep görüyor, merak ediliyor ve sıkça soruluyor.

Diziyle alakalı kıyafetler sponsorluk dışında olunca bulmak gerçekten de çok zor oluyor. Bu nedenle bende bu işi çözüme kavuşturmak için çukur dizisi  sponsor markalar sorumluluğunda olan sevgili Seren Aslan ile kısa bir görüşme yaptım. Ve bu kıyafetlerin sizler tarafından oldukça talep gördüğünü ve daha geniş ve detaylı marka açıklamalarının yapılmasını rica ettim. Fakat kendisi bazı kıyafetlerin sponsorluk dışında özel üretim olarak giydirildiğini belirtti. Tabi bu benim için bir çözüm olmadı ve olmayacaktı. Zira Çukur kıyafetleriyle alakalı sizden ciddi bir talep bulunmakta. Yani bu konuda yapılabilecek pek bir şey yok gibi gözüküyor.

Sanırım yapılacak en iyi şey kendimin bu kıyafetleri onca marka arasından araştırmak ve bu iş için saatlerimi harcamak olduğu apaçık ortada. Fakat burada da şöyle bir sorun oluyor ki, ben sizlerin istekleri doğrultusunda saatlerimi harcayıp aradığım bir çok kıyafet modelinin markasını ekler eklemez büyük bir hüsrana uğruyorum. Zira benim saatlerce araştırıp bulmaya çalıştığım kıyafet modellerinin markalarını benim sitemden çalıp kendi sitelerine eklemeleri 1 dakikalarını almıyor. Özellikle isim vermek gerekirse, dizikiyafetlerinet atlı bir sitenin neredeyse sitemde ki tüm bilgileri alması an meselesi oluyor.

Herhangi bir kıyafet markasını kendim bulup eklediğim de üstünden dakikalar dahi geçmeden emek hırsızlığı yapıp kendi sitesine eklediğini görüyorum. Bundan haberim yok sanıyor fakat yanılıyor. Beni takip eden ve çalınan tüm fotoğraflarım yazılarım  ve markalı içerik paylaşımlarım birçok site tarafından emek hırsızlığı yapılarak çalınıyor ve kendi sitelerine kendileri bulmuş gibi ekleniyor. Fakat bu siteler arasında en çok gözüme çarpan ve neredeyse her şeyimi bire bir çalan yukarıda verdiğim dizi kıyafetleri sitesi oluyor. Gelir bilgiyi alırsın da yanlış yazdığım(İnsanlık hali) bazı içerikleri yada kendimin uydurduğu bazı yazıları dahi birebir yazmaktan utanmıyor.

Bu konuyu fazla uzatmak istemem zira konumuzun dışına yeterince çıktık. Fakat bu hırsız sitelerin özellikle görmesi için bunları bugün burada paylaşmak istedim. Herkes ve her şeyden her daim haberim var ve gerekli yerlere şikayetler gerçekleştirildi. Yanlış yazılan kelimeleri dahi kendi sitelerinde paylaşan sevgili rakiplerime sadece acıyorum. Basiretsiz ve çöp bir site olmaktan başka hiç bir işe yaramıyorlar! Bu nedenle sizlerden isteğim şudur ki ben dizi kıyafetlerini dizi yayınlanmadan hemen önce sizlerle paylaşmaya çalışıyor ve bu iş için gerçekten büyük bir vaktimi ayırıyorum, emeğe saygı için bizi takibe almayı yada Instagram sayfamızı takip etmeyi unutmayın, en azından emek hırsızlarından önce tüm kıyafet modellerinin siteme eklendiğini ve sizler için ilk olarak sitemizde paylaşıldığını görürsünüz.

Gelelim Çukur dizisinin bu hafta yayınlanan yeni bölüm kıyafet marka ve modellerine. İstediğiniz kıyafetlerin markaları için yorum bölümünden hangi kıyafet modeli ise belirtmeyi unutmayın. Biliyorsunuz sizler için kendim özel olarak araştırıp bulmaya çalışıyorum. Ve yazımızın sürekli yeni bölüme kadar güncellendiğini ve yeni kıyafet markalarının eklendiğini de unutmayın.

Çukur 10.Bölüm  25 Aralık Kıyafetleri


Çukur 10.bölüm Sena jile elbise : On Triko (Ekol)


Yamaç siyah palto : Zara fiyatı 500 TL  farklı renk seçenekleri mevcut fakat Zara diziye sponsor olmadığı için Yamaç kaban markasını bulmam baya zaman aldı. Fakat ilk olarak Dizikiyafeti farkı ile kaban markasını sizlerle paylaşıyorum. Umarım bana çok sayıda ve sürekli mail atan yorumlarda belirten ve özellikle rica edenler kabanın markasına ulaşmışlardır. Not : Diğer siteler birazdan sitemden kendi bulduğum markayı alır, kendileri bulmuş gibi yayınlar, çok hoş değil mi? :)) EMEĞE SAYGI!


Yamaç siyah kaban : Zara fiyatı 500 TL
Yamaç  siyah bot : Derimod Markayı uzun araştırmalarım sonucu buldum, dizi yayınlandıktan hemen sonra sizlerle paylaşacağım. Malum emek hırsızlarımız ortalıkta 🙂 Hoş o zamanda çalacaklar ama en azından onlarda beklemede kalırlar. :))


Çukur 10. bölüm Vartolu renkli ceket : Çift Geyik Karaca


Çukur 10. bölüm Sena siyah boğazlı triko kazak :  Opia PR


Çukur 10. bölüm Selimin takım elbisesi : Altınyıldız Classics


Çukur 10. bölüm Celasun siyah kaban : Altınyıldız Classics


Bana çok sorduğunuz Yamaç gri kaban markasını da takip edenleriniz bilir, hafta içi bulup sizlerle paylaşmıştım. Bu bölümde de kaçırmış olanlar için bir kez daha paylaşıyorum.
Yamaç gri kaban : Zara Fiyatı 400 TL
(Birçok kişi tarafından emek hırsızlığı yapılıp kendi çabalarımla bulduğum kaban markası çalınsa da ilk olarak sitemizde yayınlandı.)


Çukur 10.bölüm Sena Bot : Casavie (Lidyana.com’da şu an satışta)


Sena  gümüş ceket, mont :  Vero Moda


Çukur 10.bölüm Sena yeşil tençkot, parka : Touché Privé 


Çukur 10.bölüm Sena kazak : Opia PR


Çukur Sena pantolon : Opia PR


Çukur Vartolu kolye : Bendis Takı
Vartolu Tesbih : Bendis Takı
Dizi Yayınlandıktan sonra yeni kıyafetler ve markaları eklenecektir.
Dilerseniz Çukur 11. ve tüm yeni eski bölüm kıyafet markalarını buraya Tıklayarak inceleyebilirsiniz.

27 Comments on “Çukur 10.bölüm kıyafetleri”

 1. Diziside beyefendi karakterindeki kişinin kıyafet markaları nedir acaba temel ürünlerde çizgi detayları başarılı..

  1. Merhaba Serkan, beyfendi kıyafet markaları açıklnamadı henüz, açıklanırsa direk dahil edeceğim.

  1. Olmayabilir hızla stoklarda tukeniyor. Yada bulamamışsınızdır. Sosyal medya adreslerinden Dm atın.

 2. Yamaç’ın 10. Bölüm son sahnedeki paltosunu bulabilir misiniz aramadığım marka kalmadı yok.

 3. 10. bölümün son sahnesinde Yamaç’ın Selim ile rakı masasında tek kaldığında üstündeki paltonun markasını bulabilir misiniz.
  500tl lik zara paltosundan farklı bu.
  Teşekkür ederim şimdiden

 4. 25 aralık da yayınlanan bölümdeki Senanın siyah ön arka v yaka elbisesinin markasını da yazar mısınız?:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir