Çukur 14.bölüm kıyafetleri

Pazartesi günlerinin sevilen dizilerinden Çukur kıyafetleri 14.bölüm marka ve fiyat bilgilerini sunmak için yine karşınızdayım. Çukurun bu hafta ki bölümünde kullanılan tüm kıyafet modellerini, markalarını ve fiyatlarını yazımızın devamında sizler için açıklıyor olacağım. Her hafta pazartesi günleri Çukur dizisi kıyafetlerinin sitemize düzenli olarak eklendiğini ve çukur kıyafetleri ile alakalı tüm detayları ilgili kategorimizi inceleyip bulabileceğinizi hatırlatmakta fayda var.


Vartolu’nun kimliği adım adım ortaya çıkıyor. Hazır mısın? #yüzleşme

Çukur’un 14. bölüm ilk tanıtımı yayınlandı. 14. bölümden itibaren 6 bölümlük yüzleşme serisinin başlayacağı Çukur, yeni bölüm tanıtımıyla Vartolu’nun kimliğinin adım adım ortaya çıkacağının sinyallerini verdi. Yamaç’ın sorularıyla köşeye sıkıştırdığı Paşa’nın, kafasına silah dayadığı anlarda adrenalin doruğa çıkıyor. İdris, Sultan’ın ne gizlediğini öğrenmeye çalışırken Yamaç, Kasım’a Salih’i soruyor. Kasım’ın “Babanın oğlu” cevabıyla bir kardeşi olduğunu öğrenen Yamaç tüm parçaları birleştirerek büyük gerçeğe ulaşacak mı?


Hiçbir sır sonsuza kadar saklı kalamaz! Çukur’da büyük yüzleşmelerin yaşanacağı heyecan dolu bir dönem başlıyor. Çukur’da hayat artık kimse için eskisi gibi olmayacaktır. Yamaç, Vartolu’nun ağabeyi olduğu gerçeğini öğrenir. Hayatını tepetaklak edecek bu büyük gelişme karşısında Yamaç’ın ne yapacağı merakla beklenirken; geçmişin günahları Çukur’da taş üstünde taş bırakmayacaktır. Dilerseniz Çukur 15. ve tüm yeni eski bölüm kıyafet markalarını buraya Tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Aslında sizler için Çukur kıyafetleri ile alakalı tüm detayları en fazla ben paylaşıyor ve bazı ürünlerin markalarını tek tek arayıp sizler için buluyorum. Bazı kullanıcılarımız daha önceki bölümlerde giyilen kıyafetler yada daha sonraki bölümlerde giyilen kıyafetleri yanlış bir şekilde alakalı olmayan bölümlerin altından yorum olarak soruyorlar. Aradığınız kıyafetleri önce Çukur kıyafetleri kategorisinde arayıp sonrasında ise bulamazsanız bize sormanız daha sağlıklı ve eziyetsiz bir yöntem olacaktır.


Takdir edersiniz ki her eklenmiş kıyafeti her takipçimiz bize sorsa diğer dizilerle alakalı bilgileri ve fiyatları sizlere sunmakta hem geç kalabilir hemde gereksiz eziyet çekiyor olabiliriz. Bu nedenle sizden ricam kıyafetleri öncelikle ilgili kategorinin her bölümünde araştırıp, bulamadığınız takdirde bizlere yorum bölümünden sormanız olacaktır. İlginiz ve anlayışınız için teşekkür ediyor ve Çukur 14 bölüm kıyafetlerine geçiş yapmak istiyorum.

Geçen hafta çok sorulan beyfendi kaban modelini uzun araştırmalar sonucu bulup eklemiştim. Bu bölümde aynı kabanı soranlar olur düşüncesiyle tekrar ekleyeceğim. Yamaçın giydiği mavi kabanı da geçen bölüm sizlerle paylaşmıştım. Son bölümün son sahnelerinde giyilen bir kaban olduğu için bu bölümde de merak edileceğinden o kabanı da sizlerle paylaşıyor olacağım. Aynı zamanda dizinin bu bölümde giyilen kıyafetlerinin tamamını yine sizlerle paylaşıyor olacağım.

Çukur 14.Bölüm  29 Ocak Pazartesi Kıyafetleri
Çukur son bölüm kıyafetleri  ile alakalı tüm detaylar dizi yayınlandıktan  hemen sonra birçok kıyafet modeli ve markası eklenecektir. Takipte kalıp ara sıra kontrol etmeyi UNUTMAYIN! İstediğiniz kıyafetlerin markalarını yorum bölümünden sorabilirsiniz,  sorduğunuz kıyafetin marka ve fiyatı araştırılıp yazıya eklenecektir.


Çukur 14. bölüm Sena (Dilen Çiçek Deniz) triko kazak ve pantolon Marks & Spencer


Çukur 14. bölüm Sena (Dilen Çiçek Deniz) antrasit kaban Adil Işık


Çukur 14. bölüm Akşının kazak ve pantolonu Koton


Çukur 14. bölüm Yamaç (Aras Bulut İynemli) Botları Mudo Tr


Çukur 14. bölüm Yamaç (Aras Bulut İynemli) mavi palto Pierre Cardin 


Çukur 13. bölüm beyfendi gri mont, kaban, ceket Zara fiyatı 300 TL, kimileri deri sanıyor kimileriyse kaşe, aslında kabanın orjinali suni süet kaban olarak belirtiliyor. =)
Beyfendinin kabanı 
ile alakalı o kadar çok istek ve talep geldi ki, dayanamayıp artık saatlarce araştırdım (değerimi bilin, bizden ayrılmayın)
Çok şanlısınız çünkü zara’da şu sıralar büyük bir indirim var, Normalde kabanın fiyatı 500 TL iken kısa süreli yeni indirimle 300 TL gibi bir fiyatla satışa sunuluyor.
Acele etmenizde fayda var, zira neredeyse çukurun son bölüm kıyafetlerinde tek sorulan şey beyfendinin kabanı oldu, yani hemen bitmesi muhtemel diye söylüyorum.
Kabanın aynı rengi bulamazsanız yani tükenmişse üzülmeyin kahve tonlarında alternatif bir rengi daha var, zaman kaybetmeden onu almayı deneyin. Bu kaban için çok uğraştım.
Artık yorumlarda alırım bir teşekkürünüzü =) Kabanı olurda bulamazsanız mutlaka yorum bölümünden yazın, bulmanız konusunda yardımcı olurum.
Dilerseniz Çukur 15. ve tüm yeni eski bölüm kıyafet markalarını buraya Tıklayarak inceleyebilirsiniz.

7 Comments on “Çukur 14.bölüm kıyafetleri”

  1. Yamaçın botu önceki bölümlerde derimod demiştiniz bu bölüm mudo tr hangisi tam öğrenebilir miyim

    1. Her bölümde farklı giyiyor ve bende ne giyiyorsa onu yazıyorum. Siz hangi bölümdekini beğeniyorsanız onu almalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir