Çukur 15.bölüm kıyafetleri

Geçen haftanın reyting rekortmeni olan ve haftaya damgasını vuran ve bu yükselişini gittikçe ikiye katlayan dizilerden biri olan Çukur kıyafetleri 15.bölüm ile karşınızdayız. Çukur kıyafetleri her hafta düzenli olarak sitemize eklenmeye devam ediyor ve çukur kıyafet markaları ve fiyatları her yeni bölümde sizlere açıklanıyor. Merak ettiğiniz eski bölüm kıyafetleri ile alakalı tüm detayları çukur kıyafetleri kategorisinde bulabilir, tüm kıyafetleri yakından inceleyebilirsiniz.

Geçen hafta zirveye oturan Çukur dizisi bu hafta da süprizlerle ekranlarımızda olacak. Gün geçtikçe hayran kitlesini arttıran dizilerden biri olan Çukur özellikle dizi de çalınan Mihriban şarkısı ve Zalım şarkılarıyla sosyal medyada en çok paylaşılan ve fenomen olan dizilerden biri olmayı başarıyor. Çukur’un Yamaç’ı Ara Bulut İynemli’nin oyunculuk performansını bir kez daha ortaya koyduğu dizi de yer yerinden oynuyor.

Acı tatlı bir çok sahneyle kalbimizde taht kurmayı başaran dizinin yeni bölümü bu akşam saat 200:00 ‘da Show Tv ekranlarında sizlerle olacak. Yüzleşmenin olduğu bölümde #hazırmısınız etiketiyle bu hafta sosyal medyada paylaşımlara devam edilecek. Bu bölümde olanlar geçen haftadan daha çok içimize işleyecek ve duygu dolu sahneler ile dizinin hayranlarını ekran başına kitlemeye devam edecek.


Çukur 15.bölüm Yamaç (Aras Bulut İynemli) kaban Eklenecek

Kasım, Yamaç’a Salih’in annesinin isminin Mihriban olduğunu söylüyor.Yamaç, ‘Mihriban’ ismini duyunca neye uğradığını şaşırıyor. Yamaç, Vartolu’nun abisi olduğunu öğreniyor. Bu acı geçek karşısında darmaduman oluyor. amaç, İdris Koçovalı’nın bir oğlunun daha olduğunu Emmi’ye söylüyor.  Ne yapacağını bilemeyen Yamaç, Sena’nın yanına gidiyor. “Ben ne yapacağım Sena, delirmeden Çukur’dan nasıl çıkacağım?” diyerek gözyaşlarına boğulurken, İdris’in Paşa’ya hesap sorduğu anlar heyecanı yükseltiyor. Yamaç’la İdris’in karşı karşıya geliyor. Yamaç’ın sözleriyle sinirlerine hakim olamayan İdris’in, Yamaç’a elini kaldırıyor.

Çukur’da artık hesaplaşma zamanı! Vartolu’nun ağabeyi olduğunu öğrenen Yamaç, yaşadığı hayal kırıklığı ve şokla darmaduman olur. Babasının geçmişi ile yüzleşen Yamaç ile İdris arasında büyük fırtına kopmak üzeredir. En yakınları tarafından sırtından bıçaklandığını anlayan İdris ise yapacağı hamleyi düşünmektedir. Merhametli davranıp anlayışla mı karşılayacak, yoksa taş taş üstünde bırakmayacak mı? Çukur’da artık hiçbir şey eskisi gibi değildir ve mahallenin aynı zamanda Koçovalı Ailesi’nin temelindeki güven onarılmayacak şekilde sarsılmıştır.

Çukur 15.bölüm 5 Şubat Kıyafetleri
Çukur son bölüm kıyafetleri  ile alakalı tüm detaylar dizi yayınlandıktan  hemen sonra birçok kıyafet modeli ve markası eklenecektir. Takipte kalıp ara sıra kontrol etmeyi UNUTMAYIN! İstediğiniz kıyafetlerin markalarını yorum bölümünden sorabilirsiniz,  sorduğunuz kıyafetin marka ve fiyatı araştırılıp yazıya eklenecektir.


Çukur 15.bölüm yamaç kaban Pierre Cardin


Çukur 15.bölüm Celasun kaban Altınyıldız Classics


Çukur 15.bölüm Beyfendi gri mont Jack & Jones fiyatı Morhipo’da 339 TL


Çukur 15.bölüm Vartolu Saadettin gömlek ve yelek Eklenecek
Dilerseniz Çukur 16. ve tüm yeni eski bölüm kıyafet markalarını buraya Tıklayarak inceleyebilirsiniz.

16 Comments on “Çukur 15.bölüm kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir