Çukur 17.bölüm kıyafetleri

Geldik geçen haftaların pazartesi günlerinde ki reyting rekortmeni olan dizilerinden Çukur kıyafetleri 17.bölüm ile kaldığımız yerden devam ediyoruz. Dizi sevenlerinin özellikle Aras bulut iynemli kıyafetleri ve vartolu kıyafetleri talepleri her geçen gün artmaya devam ediyorken, dizinin başrol oyuncularından Sena (Dilan Çiçek Deniz) kıyafetleri de dizinin bayan hayranları tarafından oldukça merak ediliyor. Bizler de merak edilen tüm Çukur kıyafetlerini her hafta sizlere düzenli olarak marka ve fiyat bilgilerini sunmaya devam ediyoruz. Sitemiz ile henüz yeni tanışanlar varsa Çukur dizisi ile alakalı merak edilen eski bölüm kıyafetlerini ilgili dizinin kategorisinde ve ilgili bölümde bulabileceğini bir kez daha hatırlatıp, Çukur’da bu hafta merak edilen ve giyilen kıyafet modellerinin markalarını açıklamaya başlayalım.

Medet’in “Ağayı koruyacağım dedin, ağa öldü!” diyerek Celasun’a silah çektiği anlar heyecanı yükseltirken Sultan, oğlunun intikamını aldığını düşündüğü Yamaç’ın elini öpüyor. Oğlu Kahraman’ın mezarına giden İdris’in “Baba oğlun kokusunu unuttuğunda oğul ölürmüş!” dediği ve yaşadığı acının derinden hissedildiği tanıtımda Kasım’ın “İdris baba kendi oğlunu öldürmüş!” sözleri dikkat çekiyor.

Vartolu’nun evinden çıkan cenaze tüm dengeleri sonsuza kadar değiştirecektir. Çukur’daki yüzleşme serisi hiç olmadığı kadar sert devam edecektir. Çukur’a gelen davetsiz bir misafir fırtına etkisi yaratacaktır. Başta Yamaç, Sena ve İdris olmak herkes başına geleceklerden bihaberdir. Vartolu’nun tabutunu taşıyan Medet ve Celasun, Vartolu’yu Çukur’dan çıkarıyor. Saadet’in gözyaşları içinde çocukluk aşkı Salih’in götürülüşünü izlediği anlar izleyenleri de derinden etkiliyor. Çukur’da dengelerin sarsıldığı, çalkantılı bir dönem başlıyor!


Çukur 16.bölüm Sena (Dilan çiçek deniz)  yeşil hırka B-Prive fiyatı 250 TL

Çukur heyecanla beklenen yeni bölümü ile bu akşam ekranlarınızda olurken, dizi yayınlandıktan hemen sonra merak ettiğiniz kıyafet modelleri ile ben yine her zaman ki gibi burada dizi kıyafet markaları ve fiyatlarını açıklıyor olacağım.

Çukur 17.bölüm 19 Şubat Pazartesi Kıyafetleri
Unutmadan hatırlatmamda fayda var, sitemizi yakından takip edenler çok iyi bileceklerdir. Çukur kıyafetlerini diğer yeni bölüme kadar güncellemeye devam ediyor ve her an istediğiniz kıyafet modelini bulup araştırıp yazıya dahil ediyorum. Bu nedenle istediğiniz kıyafet modellerini sizler yorumlarda açık ve net bir şekilde belirtiyorsunuz, bende sizler için tüm kıyafet model ve markalarını bulup kısa sürede yazıya dahil ediyorum.  Diğer yeni bölüme kadar kıyafetleri yazıya dahil ettiğim için yazımızı yeni bölüme kadar ara sıra kontrol etmeyi unutmayın. İstediğiniz tüm kıyafet modelleri araştırılıp markası belirlendikçe yazıya dahil edilecektir. İstediğiniz kıyafetlerin modellerini yorum bölümünden sormayı unutmayın. Dizi yayınlandıktan hemen sonra bu bölümde giyilen kıyafetlerle burada olacağım, o zamana kadar şık ve çekici kalın =)


Çukur 17.bölüm Yamaç (Aras Bulut İynemli) kaban Cottonbar Boyner’de satışta.


Çukur 17.bölüm Emrah’ın çok sorduğunuz gözlükleri Turkuaz Optikte satıştadır.
Gözlüklerin markası ITALIA INDEPENDENT gözlüklerin site ara kısmından direk bulabileceğiniz KODU: I0308TK.009 


Çukur 17.bölüm Emrah deri ceket Derimod


Çukur 17.bölüm Yamaç (Aras Bulut İynemli) palto Jack & Jones


Çukur 17.bölüm Yamaç (Aras Bulut İynemli) kaban Pierre Cardin
Dilerseniz Çukur 18. ve tüm yeni eski bölüm kıyafet markalarını buraya Tıklayarak inceleyebilirsiniz.

16 Comments on “Çukur 17.bölüm kıyafetleri”

  1. Amir Komiser gözlüğünü Turkuaz optikten almak biraz meşakkatli İstanbul da olmayıp İzmir de olanlar için
    0308TK.009.000 kodunu yazıp Emre Optik den alabilirsiniz 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir