Çukur 18.bölüm kıyafetleri

Çukur kıyafetleri 18. bölüm marka ve fiyat bilgilerini araştırıp kaldığımız yerden dizi de giyilen modellere yer vermeye devam ediyoruz.  Her bölümde olduğu gibi bu bölümde de giyilen kıyafetleri ilk olarak www.dizikiyafeti.com farkı ile markalarını ve fiyatlarına ulaşabilir, beğendiğiniz modelleri kendiniz içinde alabilirsiniz. Tüm bölüm kıyafetleri için Çukur kıyafetleri kategorisini inceleyerek geçmiş bölümlerde merak ettiğiniz kıyafetlerin markalarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.


Çukur 18.bölüm Yamaç (Aras Bulut İynemli) kaban Cottonbar Boyner’de satışta.

Çukur da giyilen kıyafetler dizinin hayran kitlesinin olduğu kadar  her geçen gün farklı kitlelerinde dikkatini çekmeyi başarıyor. Dizi de en çok merak edilen ise Aras Bulut İynemli (Yamaç Koçovalı) kıyafet sponsorları ve Dilan Çiçek Deniz (Sena) kıyafet sponsorları ilk başta yerlerini alıyor.  Aynı zamanda Vartolu kıyafet sponsoru ve diğer oyuncuların giydiği kıyafet sponsorları da oldukça merak ediliyor. Fakat Çukur dizisi yeni bir dizi olduğu için kıyafet sponsorları biraz kısıtlı olduğunu söyleyebiliriz.

Çukur dizisine sponsor olmayıp da kullanılan bir çok kıyafet modeli var.  Çukur kıyafetlerini her eklediğim bölümde markalar tarafından açıklanmayan bir çok kıyafet modeli muallakta kalıyor ve dizinin izleyicileri tarafından oldukça merak ediliyor. Bazı kıyafetlerin markalarını açıklanmakta biraz zorlanıyor olsak da Çukur dizisi kıyafetleri ile alakalı tüm marka ve fiyat bilgilerini bölümlerini her hafta Pazartesi günü Tv’de yayınlanmadan hemen önce sizlere sunmaya çalışıyoruz.

Özenle araştırdığımız tüm kıyafet markalarını burada bulmanız mümkün olacaktır. Takip edenlerimiz çok iyi bilirler ki dizi de giyilen bir çok kıyafet modellerini kendi çabalarımızla araştırıp günlerce araştırdıktan sonra sizlere sunuyor ve fiyat bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.  Peki Çukur dizi kıyafetleri nereden, çukur dizi kıyafetleri ? Sorularınızın cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Çukur’un 18. Bölümünde; Selim’in siper olduğu kurşunlar, tüm taşları yerinden oynatacaktır. Medet’in kurşununa kendini siper eden Selim’in vurulmasıyla öfkeden deliye dönen Yamaç’ın, “Selim gidiyor. Bir abimi aldın öbürü de ölüyor!” sözleri heyecanı yükseltiyor. Selim’i apar topar hastaneye yetiştiren Yamaç’ın, “Selim ölürse seni yaşatmam!” diyerek silah doğrulttuğu kişinin kim olduğu merakla bekleniyor. Selim, telaşla Yamaç’ı eve götürmek isterken Medet’i görüyor. Kanlar içinde kalan ve ayakta durmakta zorlanan Medet’in, Yamaç’la Selim’e silah çektiği anlar heyecanı yükseltiyor. Medet’in ateş ettiği sırada Yamaç’a kendini siper eden ve vurulan Selim yere yığılırken, şoke olan Yamaç öfkeden deliye dönüyor.


Çukur 18.bölüm Komser Emrah deri ceket Derimod

Komiser Emrah’ın Çukur’a gelmesiyle Koçovalılar yeni bir düşmana sahip olur. İdris, karşılaştığı büyük tehlikeden kurtulmaya çalışırken, Yamaç ise yeni düşmanını tanıyacaktır. Aynı zamanda ağabeyi olan Komiser Emrah, en çok Sena’yı etkileyecektir. Sena geçmiş korkularıyla yüzleşirken, Selim’in siper olduğu kurşunlar, tüm taşları yerinden oynatacaktır. Bu sırada İdris ise karşılaşacağı sürprizle hayatının en büyük şokunu ve pişmanlığını yaşayacaktır.

Çukur 18.bölüm 26 Şubat  kıyafetleri
Çukur kıyafetleri dizi yayınlandıktan sonra daha fazla kıyafet ve marka eklenecektir. Takipte kalıp ara sıra kontrol etmeyi UNUTMAYIN! İstediğiniz kıyafetlerin markalarını yorum bölümünden sorabilirsiniz,  sorduğunuz kıyafetin marka ve fiyatı araştırılıp yazıya eklenecektir.


Çukur Sena Dilan Çiçek Deniz”in bu akşam ki bölümde giydiği kaban Mudo fiyatı 250 TL
İçine giydiği siyah elbise Koton


Çukur Sena Dilan Çiçek Deniz”in bu akşam ki bölümde giydiği gecelik ADL
Dilerseniz Çukur 19. ve tüm yeni eski bölüm kıyafet markalarını buraya Tıklayarak inceleyebilirsiniz.

18 Comments on “Çukur 18.bölüm kıyafetleri”

  1. merhabalar.

    18.bölümde kırmızı kareli kıyafeti giyerken çapraz taktığı siyah deri bir bel çantası var. onu aradım baya ancak bulamadım. yardımcı olabilirseniz gerçekten çok sevinirim..

    Şimdiden ilginize teşekkürler..

  2. Emrah amirin 17.bölüm değilde,18.bölümde taktığı siyah berenin markası nedir acaba? düz olan, tırtıklı gibi olan değil

      1. Yeşil hırkanın markasını öğrendiniz mi acaba yardımcı olursanız sevinirim emrah komserin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir