Çukur 19.bölüm kıyafetleri

Pazartesi günlerinin rekortmeni olan Çukur dizisi 19.bölüm kıyafetleri markaları ve fiyatları ve merak edilen tüm kıyafet modelleri ile yine beraberiz. Her hafta düzenli olarak dizi bölümlerinde giyilen kıyafetleri eklemeye devam ederken, dizi de yaşanan heyecanlı yüzleşme anları sosyal medyada en çok konuşulan bölümler oldu. Son 3 haftadır yaşanılan yüzleşmeler dizinin sevenlerini ekran başına bağlamayı başardı ve 3 haftadır yayınlanan bölümler ile zirveyi kimseye bırakmadı.

Kardeşi Yamaç’ın önüne geçerek kurşunların hedefi olan Selim, yaşam savaşı vermektedir. Koçovalı Ailesi, bu üzücü olayla derinden sarsılırken geçmiş peşlerini bırakmayacaktır. Emrah’ın gelişiyle hayatının en zorlu dönemini yaşayan Sena, İzmir’den büyük bir sürprizle dönecek ve bu da işlerin seyrini tamamen değiştirecektir. “Selim, yaşam savaşını kazanabilecek mi?” sorusu büyük merak yaratırken Vartolu ile Yamaç’ın yüzleşmesi her iki tarafı da derinden etkileyecek. Öfke ve üzüntüyü bir arada yaşayan Vartolu için asıl büyük yüzleşme ise ona gerçek adıyla, Salih’le hitap eden İdris ile olacaktır. Nefeslerin tutulacağı bölümde pek çok soru cevap bulacak.


Çukur 19.bölüm Emrah deri ceket Derimod

Medet’in kurşunlarına hedef olan Selim’in vurulması üzerine Yamaç’ın gizli bir depoda, soluğu karşısında aldığı kişi izleyenleri şoke etti. Öldüğü sanılan Vartolu’yla yüzleşen Yamaç’ın, “Bir ağabeyimi aldın, öbürü de ölüyor. Selim ölürse seni yaşatmam!” diyerek Vartolu’ya silah doğrulttuğu an tansiyonu yükseltti.

Vartolu Yamaç’a,“Ben buraya intikamımı almaya geldim. Ne güzel ben onları indirecektim, sen de beni indirecektin bitecekti!” sözleriyle hesap sordu. Yamaç’ın “Babam için yaptım. Bir oğlu daha ölmesin diye yaptım!” diyerek karşılık verdi. İdris, Vartolu’nun oğlu olduğunu öğrendi. Şimdi neler olacak?

Dizinin bu bölümleri çok merak edilirken dizi de giyilen kıyafetler de haliyle merak edilmeye devam ediliyor. Çukur dizisine yeni transfer olan ve yakışıklılığı ve karizmatik tavırları ile şimdiden dizinin sevilen isimleri arasında yerini almaya başlayan Emrah komiser (Alperen Duymaz) kıyafetleri her hafta çok yoğun istek almaya devam ederken, ünlü oyuncunun giydiği kıyafetleri yine sitemiz aracılığı ile bulabilir ve kendiniz için satın alabilirsiniz.


Çukur 19.bölüm Yamaç (Aras Bulut İynemli) kaban JACK & JONES

Çukur yeni bölüm kıyafetleri ve en merak edilen  Çukur Aras Bulut İynemli Yamaç kıyafetleri ve  Çukur Dilan Çiçek Deniz Sena kıyafetleri, Vartolu Sadettin kıyafetleri, fiyatları ve modelleri yine sizlerle paylaşıyor olacağız. Ayrıca dizi de merak edilen tüm oyuncuların kıyafet modellerini ve markalarını da yazının devamında bulabilirsiniz. Çukur kıyafetleri ile alakalı bir çok model ve marka bilgisi sizler tarafından merak edilip sorulmaktadır. Bizler Özenli olarak en doğru bilgilere ulaşmaya çalışıyor, kıyafetleri sizlere bu şekilde sunuyoruz. Fakat Çukur dizisinde giyilen kıyafetler ile alakalı bir çok detayın açıklanmadığını da buradan belirtmek isterim.

Çukur 19.bölüm 5 Mart kıyafetleri
Biliyorsunuz ki Çukur kıyafetleri ile alakalı bir bölüm eklediğim zaman, diğer yeni bölüme kadar yorum bölümünden istekte bulunduğunuz tüm kıyafet modellerini ve markalarını araştırıyor, buluyor ve sizlere sunuyorum. Bu nedenle diğer yeni bölüme kadar yazımızı ara sıra kontrol etmeniz istediğiniz kıyafete ulaşmanız konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Her hafta olduğu gibi bu haftada istediğiniz kıyafetleri yorum bölümünden bana ulaştırmayı ve sormayı unutmuyorsunuz, istediğiniz ve talep ettiğiniz tüm kıyafetler diğer yeni bölüme kadar araştırılıp yazıya mutlaka eklenecektir. Dizi yayınlandıktan sonra tüm kıyafetlerin markalarını açıklamak üzere burada olacağım, o zamana kadar kendinize iyi bakın.

Yazılarımızı ve sitemizi beğeniyorsanız, bizi Instagram sayfamdan takip etmeyi unutmayın. Takip etmek için Tıklayın.


Çukur Sena Dilan Çiçek Deniz”in bu akşam ki bölümde giydiği kaban Mudo fiyatı 250 TLİçine giydiği siyah elbise Koton
Dilerseniz Çukur 20. ve tüm yeni eski bölüm kıyafet markalarını buraya Tıklayarak inceleyebilirsiniz.

6 Comments on “Çukur 19.bölüm kıyafetleri”

  1. Senanin 2 sezon 19 bölümde giyindigi uzun Bi hırkası vardı. Hırkanın arkasında binalar ve galata kulesi vardı nereden acaba

  2. Senanin 19 bölümde giyindigi uzun Bi hırkası vardı. Hırkanın arkasında binalar ve galata kulesi vardı nereden acaba

  3. Alperen duymazin deri ceketin altında giydiği yeşil hırkanın markasını öğrenebilirmiyiz acaba.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir