Çukur 23.bölüm kıyafetleri

Genel olarak erkek kesimin daha çok takip ettiği ve pazartesi günlerinin sevilen dizisi Çukur 23.bölüm kıyafetleri ve merak ettiğiniz modeller ile yine sizlerleyiz. Çukur dizisinde bugüne kadar giyilen tüm kıyafetleri daha doğrusu tüm bulabildiğimiz kıyafet modellerini, markalarını ve fiyatlarını sizlerle paylaştık. Her hafta düzenli eklmeye devam ettiğimiz Çukur dizisinin kıyafetlerini bulmakta ne kadar zorlandığımızı daha önce sizlere belirtmiştik. Bu nedenle bu dizi de giyilen kıyafetleri 3.bölüm sonrasında dahi bulabiliyor ve dizinin en son yayınlanan bölümünde sizlerle paylaşıyoruz. Aslında o kadar çok dizi ve merak edilen kıyafet var ki, zamanımız gerçek anlamda çok kısıtlı kalıyor.

Tüm markaların koleksiyonlarını inceleyip beğendiğiniz modelleri bulmak ciddi anlamda ugraş ve zaman isteyen bir durum. Bu nedenle istediğiniz yada yorumda belirttiğiniz bir kıyafet markasını dizinin ilgili bölümünde yayınlamıyor olsak dahi diğer yeni bölümlerde yüksek ihtimalle bulmuş ve sizler için yayınlamış oluyoruz. Yani dizinin her yeni bölüm kıyafetini incelemenizde her daim fayda var. Çukurun bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümünde ise yine yer yerinden oynuyor. Yüzleşme sonrası herşeyin birbirine girdiği dizi de bu akşam;  Çukur’da Elvis gözünü karartıp meydan okuyarak Koçovalı kadınlarını kaçırmıştır. Yamaç ve Vartolu bu tehlikeli hamle karşısında deliye döner.

Çukur’un 23. Bölümünde Neler Olacak?

Çukur’da Elvis gözünü karartıp meydan okuyarak Koçovalı kadınlarını kaçırmıştır. Yamaç ve Vartolu bu tehlikeli hamle karşısında deliye döner. Elvis ve çetesi, Baykal’ı alana kadar tek bir saniye bile boş durmayacaktır. İki taraf arasında silahların konuştuğu çetin mücadele sonrası Koçovalı kadınları sürpriz bir isim tarafından kurtarılacak. Yamaç ile Vartolu iş birliğinin ne kadar kalıcı olacağı ise akıllarda soru işareti yaratacak. Kartların yeniden dağıtılacağı, mücadelenin daha da çetin olacağı bölümde Elvis’in nasıl durdurulacağı heyecanla beklenirken, Çukur’un önemli karakterlerinden biri diziye veda edecek.

Vartolu ve Koçovalılar, kadınları kurtarıyor.Yamaç, Sena ve Sultan’ı sakinleştirmeye çalışırken, Sultan’ın gözyaşları dikkat çekiyor. İdris’in “Elvis’e Koçovalılarla uğraşılmayacağını öğreteceğiz!” sözleriyle meydan okuduğu anlar heyecanı yükseltiyor. “Ailemden, evimden uzak duracaksın!”

İdris’in Celasun’a “Madem benim oğlum senin babanı öldürdü. Baban ben olayım, mirasçım ol!” sözleri dikkat çekerken, Celasun’un bu teklif karşısında ne diyeceği merakla bekleniyor. Sultan Nedret’ten, Vartolu-Saadet ilişkisini öğrenirken Yamaç, Vartolu’dan ailesinden ve evinden uzak durmasını istiyor. Aliço’nun Hale’nin ölümünün peşini bırakmadığı tanıtımda Emrah her yerde Baykal’ı arıyor.

Çukur 23.bölüm 2 Nisan Kıyafetleri

Unutmadan hatırlatmamda fayda var, sitemizi yakından takip edenler çok iyi bileceklerdir. Çukur kıyafetleri diğer yeni bölüme kadar güncellemeye devam ediyor ve her an istediğiniz kıyafet modelini bulup araştırıp yazıya dahil ediyorum. Bu nedenle istediğiniz kıyafet modellerini sizler yorumlarda açık ve net bir şekilde belirtiyorsunuz, bende sizler için tüm kıyafet model ve markalarını bulup kısa sürede yazıya dahil ediyorum.  Diğer yeni bölüme kadar kıyafetleri yazıya dahil ettiğim için yazımızı yeni bölüme kadar ara sıra kontrol etmeyi unutmayın. İstediğiniz tüm kıyafet modelleri araştırılıp markası belirlendikçe yazıya dahil edilecektir. İstediğiniz kıyafetlerin modellerini yorum bölümünden sormayı unutmayın. Dizi yayınlandıktan hemen sonra bu bölümde giyilen kıyafetlerle burada olacağım, o zamana kadar şık ve çekici kalın =)

Dilerseniz Çukur 24. ve tüm yeni eski bölüm kıyafet markalarını buraya Tıklayarak inceleyebilirsiniz.

8 Comments on “Çukur 23.bölüm kıyafetleri”

  1. Yamaç ın pilot deri montunu kesin almalıyım hanhi marka ve nerede satıldığını öğrenmek istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir