Çukur 24.bölüm kıyafetleri

Çukur dizisi yeni bir bölüm kıyafetleri ile yine sizlerle beraber sevdiğiniz kıyafetleri not alarak araştırmalarımıza devam ediyoruz.  Çukur 24.bölüm kıyafetleri ile alakalı tüm isteklerinizi bizlere yorum bölümünden ulaştırabilirsiniz. Çukur dizisinde bugüne kadar giyilen tüm kıyafetleri daha doğrusu tüm bulabildiğimiz kıyafet modellerini, markalarını ve fiyatlarını sizlerle paylaştık. Her hafta düzenli eklemeye devam ettiğimiz Çukur kıyafetlerini bulmakta ne kadar zorlandığımızı daha önce sizlere belirtmiştik. Bu nedenle bu dizi de giyilen kıyafetleri 3.bölüm sonrasında dahi bulabiliyor ve dizinin en son yayınlanan bölümünde sizlerle paylaşıyoruz. Aslında o kadar çok dizi ve merak edilen kıyafet var ki, zamanımız gerçek anlamda çok kısıtlı kalıyor.


Çukur 24.bölüm Yamaçın gözlükleri Turkuaz Optik

Çukur 24.bölümde Neler Olacak ?

Saadet’in Vartolu’ya olan masum aşkı, Koçovalı evinde hayati bir gelişmeye yol açar. Gözünü intikam hırsı bürüyen Nedret, elinde silahla Vartolu’nun kapısına dayanır. Ancak yanlış zaman ve yanlış yer silahtan çıkan kurşunun Sultan’a isabet etmesine yol açar. Bu kaza kurşunu Koçovalıları alt üst eder.

Sultan yaşam savaşı verirken Baykal ve Elvis’in ölümüyle tüm ipleri eline geçiren Nazım’ın nasıl bir hamlede bulunacağı merak uyandıracak. Yamaç’ın Emrah’la öğrendiği gerçeğin, Sena’yla olan ilişkisini nasıl etkileyeceği ise büyük bir soru işareti yaratacak. Sırların ortaya döküleceği ve yeni yüzleşmelerin yaşanacağı ‘Çukur’da mücadelenin seyrinin ne yönde olacağı soluksuz beklenecek.

Celasun ve Vartolu’nun karşı karşıya geldiği sahnede; İdris’in Medet’i istediğini söyleyen Celasun, Vartolu’nun sert tepkisiyle karşılaşıyor. Celasun’un ısrarı üzerine sesini yükselten Vartolu’nun, “Kafana sıktırtmadan çık git dışarı Celasun!” sözleri gerilimi yükseltiyor.

Çukur 24.bölüm 9 Nisan Kıyafetleri


Unutmadan hatırlatmamda fayda var, sitemizi yakından takip edenler çok iyi bileceklerdir. Çukur kıyafetleri diğer yeni bölüme kadar güncellemeye devam ediyor ve her an istediğiniz kıyafet modelini bulup araştırıp yazıya dahil ediyorum. Bu nedenle istediğiniz kıyafet modellerini sizler yorumlarda açık ve net bir şekilde belirtiyorsunuz, bende sizler için tüm kıyafet model ve markalarını bulup kısa sürede yazıya dahil ediyorum.  Diğer yeni bölüme kadar kıyafetleri yazıya dahil ettiğim için yazımızı yeni bölüme kadar ara sıra kontrol etmeyi unutmayın. İstediğiniz tüm kıyafet modelleri araştırılıp markası belirlendikçe yazıya dahil edilecektir. İstediğiniz kıyafetlerin modellerini yorum bölümünden sormayı unutmayın. Dizi yayınlandıktan hemen sonra bu bölümde giyilen kıyafetlerle burada olacağım, o zamana kadar şık ve çekici kalın =)


Çukur 24.bölüm Sena ceket Twist‘den Fiyatı ise 460 TL


Çukur 24.bölüm Sena hırka Ekol fiyatı 100 TL


Çukur 24.bölüm vartolunun kombini Stc Plus Men


Çukur 24.bölüm Selimin kıyafetleri Altınyıldız Classics


Çukur 24.bölüm Emrah kıyafetleri Eklenecek
Dilerseniz Çukur 25. ve tüm yeni eski bölüm kıyafet markalarını buraya Tıklayarak inceleyebilirsiniz.

11 Comments on “Çukur 24.bölüm kıyafetleri”

  1. 24 bölümdeki yamacin uzun ceketi yani kaban açık yeşil olan fiyatı ne kadar sipariş edecektim

  2. Sena hırka Ekol 100tl olan fotoda soldakinde yüzük var o yüzüğün markası modeli nedir lütfen çok önemli benim içi yardımcı olursanız çok sevinirim.

  3. Yamaç’ın 24. Bölümde giydiği Gri ve Mavi renkte olan Paltoların markasını söyleyebilirsenix çok sevinirim linkiyle beraber

  4. celasunla akşının balkonda kardeşlerini izlerken
    Akşının üzerindeki turuncu ceketi paylaşır mısınız?

  5. o toplantı salonu sahnesindeki emrah amirin üstünde olan kot ceketi lütfen paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir