Çukur 26.bölüm kıyafetleri

Çukur dizisi kıyafetleri ile kaldığımız yerden marka bilgilerini aktarmaya devam ediyoruz. Çukur 26.bölüm kıyafetleri ile alakalı tüm detayları ve bilgileri yazımızın devamında bulabilir, eski bölümle alakalı merak ettiğiniz kıyafetleri ilgili dizinin kategorisinden inceleyebilirsiniz. Yayınlandığı ilk günden bu yana giderek izleyici oranını arttırmayı başaran çukur dizisi konusuyla olduğu kadar oyuncuların dizide giydiği kıyafetlerle de oldukça merak ediliyor.


Çukur 26.bölüm Sena’nın şalı Mudo‘dan.

Çukur’un kıyafetlerini bulmakta bir hayli zorlansakta hemen hemen merak edilen tüm kıyafetleri bulup sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz. Geçen bölümde yorum bölümünden sorduğunuz tüm kıyafetleri tek tek okuyup araştırdık, bulabildiklerimizi sizlerle paylaştık fakat bulamadıklarımızı malesef yayınlayamadık. Fakat dizi ile alakalı merak edilen kıyafetleri eski bölüm dahi olsa bulur bulmaz dizinin en son bölüm kıyafetlerine ekliyoruz. Bu nedenle istediğiniz kıyafetlerle alakalı yazılarımızı sürekli takip etmenizde fayda olacaktır.


Çukur 26.bölüm Vartolunun kıyafetleri Stc Plus Man.

Çukur 26.bölümde Neler Olacak ?

Çukur’un 26. Bölümünde; Vartolu, Nazım ve Emrah arasında kurulan ittifak yeni bir mücadelenin başlangıcı olur. İdris Koçovalı, Vartolu’nun önünde sadece iki seçenek bırakmıştır; Vartolu ya Salih Koçovalı olup Saadet’le evlenebilecektir ya da Vartolu olarak karşısına tüm Çukur’u alacaktır.


Çukur 26.bölüm Selimin takımı Altınyıldız Classics‘den.

Ancak İdris, beklenmedik bir sürprizle karşılaşacaktır. Çukur’un bazı erkekleri Vartolu’nun yanında yer almaktadır. Yamaç, bu güç birlikteliğinin neler getireceği konusunda endişelenirken; Sena da harekete geçer ve beklenmedik birinin kapısını çalar. Tüm dengelerin tamamen değiştiği Çukur’da yaşanacak büyük bir tehlike ise başta Yamaç olmak üzere pek çok kişinin hayatını derinden etkileyecektir.

Çukur 26.bölüm kıyafetleri
Unutmadan hatırlatmamda fayda var, sitemizi yakından takip edenler çok iyi bileceklerdir. Çukur kıyafetlerini diğer yeni bölüme kadar güncellemeye devam ediyor ve her an istediğiniz kıyafet modelini bulup araştırıp yazıya dahil ediyorum. Bu nedenle istediğiniz kıyafet modellerini sizler yorumlarda açık ve net bir şekilde belirtiyorsunuz, bende sizler için tüm kıyafet model ve markalarını bulup kısa sürede yazıya dahil ediyorum.  Diğer yeni bölüme kadar kıyafetleri yazıya dahil ettiğim için yazımızı yeni bölüme kadar ara sıra kontrol etmeyi unutmayın. İstediğiniz tüm kıyafet modelleri araştırılıp markası belirlendikçe yazıya dahil edilecektir. İstediğiniz kıyafetlerin modellerini yorum bölümünden sormayı unutmayın. Dizi yayınlandıktan hemen sonra bu bölümde giyilen kıyafetlerle burada olacağım, o zamana kadar şık ve çekici kalın =)


Çukur 26.bölüm Senanın kolyesi Bendis Takı, tişört Vero Moda‘dan.


Çukur 26.bölüm Vartolunun kıyafetleri Stc Plus Man’den.
Dilerseniz Çukur 27. ve tüm yeni eski bölüm kıyafet markalarını buraya Tıklayarak inceleyebilirsiniz.

20 Comments on “Çukur 26.bölüm kıyafetleri”

 1. Arkadaşlar DIZININ SONUNU HIÇ İZLEMİYORSUNUZ BELLI YAZİLAR GEÇERKEN EN SONUNDA YAZİYOR ARAS BULUT İNEMLİNİN VE DİLANIN HANGI MAĞAZADAN GİYİNDİĞİ YAZİYOR DİZİNİN BITIMINDE KI REKLAM LITERATÜRÜNE BAKİN BEN ORADAN BULUYOR VE SIPARIŞI ONA GÖRE VERIYORUM

    1. Çelik, Umut selamlar
     Gözlüğün markası altında hangi model numarası olduğunu bulabildiniz mi? Veya bulduğunuz bir link var mı?

 2. Ben de son bölümde kurmuştu pantolon üstüne giydiği siyah kısa gömleği öğrenmek istiyorum🙃

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir